Стаття в New York Times має страшенно радувати Порошенка та українців – Яременко

Насправді якась вірогідність того, що редактори чи журналісти Нью-Йорк Таймс завербовані КГБ чи ФСБ існує. Але так само правда і те, що вірогідність цього в десятки тисяч разів нижча того, що агентами ФСБ є Порошенко, Ложкін і усі, хто в ФБ пишуть, що в Нью-Йорк Таймс засіли російські шпигуни.

А якщо серйозно, то виглядає, що стаття дійсно мала характер інформаційної операції і була присвячена перебуванню в США Порошенка.
Звичайно, це ніяка не робота росіян, які ніколи публічно не обурюються корупції в Україні (непублічно вони ніколи не випускають можливості нагадати нашим друзям на Заході, якою є Україна), а просто тішаться, користуються і живуть цим фактом і цим явищем.

Ця стаття більше схожа на “привіт” з Вашингтона.

І вона має страшенно радувати Порошенка, а ще більше – українців. Бо означає вона, що хтось в Білому домі не полінувався попрацювати над тим, щоб тема України стала центральною публікацією в “центральній” світовій газеті. Це неспростовний доказ того, що Україна – важлива і її наразі не збираються залишити без уваги.

На місці Порошенка я би щоправда радів цьому фактові недовго, а чим швидше кинувся порівняти месидж цієї газетної статті з тим, що ввічливим тоном і усміхнено говорив Байден. І якщо раптом вони збігаються, то треба негайно зрозуміти, що тема боротьби з корупцією і заміни генпрокурора це не те, на чому він, Порошенко, наголосив під час зустрічі з Віце-президентом США, а те, що він йому пообіцяв, запевнив і гарантував.

Інакше невдовзі станеться так, що Україна сяк-так залишатиметься важливою, а Порошенко вже ні.

Ну, і насамкінець: редакційні статті в Нью-Йорк Таймс не продаються. Не вірите? Спробуйте купити статтю про те, що Порошенко переміг корупцію.

Богдан Яременко

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь