Соболєв пропонує офіцерам із Партії регіонів застрелитись

Партія регіонів та комуністи блокували доповідь прем’єра Арсенія Яценюка і розгляд “антикризових” заходів, бо боялись оприлюднення масштабів розкрадань попередньої влади.

Про це на брифінгу у Раді заявив глава фракції “Батьківщина” Сергій Соболєв.

“Після цього (доповіді Яценюка – ред.), якщо там є офіцери, то вони повинні застрелитись, а якщо там є порядні люди, вони повинні скласти мандати”, – заявив Соболєв.

За його словами, щороку попередня влада розкрадала стільки ж грошей з бюджету, скільки заробляла вся країна.

“Дохідна частина бюджету планувалась приблизно 480 мільярдів гривень. А дефіцит, як виявилось, 280 мільярдів. Ви можете уявити у своїй родині, щоб ви планували дохід на 480 мільярдів, а в цей же час розуміли, що максимально, що ви отримаєте, це 200 мільярдів?”, – обурився депутат.

Також Соболєв заакцентував на державних цільових програмах.

“Відмивання тільки через державні цільові програми складало третину бюджету”, – заявив він.

Соболєв пояснив, що підвищення тарифів на газ для населення планується в середньому на 40%, але воно проводитиметься на чотирьох рівнях.

“Це чотирьохрівневий тариф, коли найбільше навантаження для тих у кого найбільші домоволодіння. Це не буде пропорційне навантаження на всіх, хто має найменші квартири і хто має великі квартири і будівлі”, – розповів Соболєв.

Він також розповів, що Росія втратила важелі тиску на Україну, тому незабаром можливий перегляд ціни транзиту російського газу до Європи.

“Це процес переговорів. Але ми зараз перебуваємо в ситуації, коли не може бути реакції російської сторони, бо ціна на газ відповідає світовому рівню, а тарифи не відповідають”, – пояснив Соболєв.
За його словами, ці переговори вже фактично почались.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь