Син Януковича запевняє, що свою депутатську зарплату витрачає на нужденних

Син колишнього президента України, народний депутат від Партії регіонів Віктор Янукович отриману у Верховній Раді зарплату направляє нужденним.

Про це він повідомив на своїй сторінці у “Фейсбук”.

“Оскільки все, що відбувається сьогодні, я переживаю не вперше і мені вже зовсім не дивно, що не тільки політичні опоненти, а й “перевзуті” колеги по партії із завидною постійністю намагаються перемивати мені кістки: а чому ж я не на робочому місці? Відповім ще раз. Я досі не можу повернутися в країну, якій присвятив все своє життя, на свою Батьківщину – Україну. На жаль, ні моє затримання, ні фізичне усунення ще ніхто не відміняв … “Полювання на відьом” – у самому розпалі”, – зазначив Янукович-молодший.

Він також зазначив, що “на відміну від багатьох депутатів, присутніх у залі Ради, щоб “засвітити обличчя”, продовжує виконувати свою депутатську діяльність.

“Я не зупинив свою депутатську діяльність і продовжую працювати саме для людей, до речі, не отримуючи заробітної плати (як багато говорять), а відправляючи її нужденним, і не утримуючи за рахунок держави жодного помічника”, – написав він.

Янукович також запевнив, що навіть у цій ситуації зміг знайти позитив.

“Коли я був на місці, мені постійно хотіли приписати якісь володіння, заводи, пароплави … А тепер, вже ніхто із шахраїв, хто прикривався моїм ім’ям, не зможе зробити подібного. До речі, якщо прокуратура все ж збереться виконати своє істинне призначення і по кожному факту проведе відповідну законну перевірку, мені буде самому цікаво – скількох же виявлять?”, – написав він.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь