Симоненко мріє ліквідувати посаду президента, коли стане президентом

Лідер Компартії Петро Симоненко обіцяє ліквідувати посаду президента і ввести федеративний устрій в Україні у випадку обрання його главою держави.

Про це сказано в передвиборній програмі Симоненка, розміщеній на сайті Центральної виборчої комісії.

Для поетапного переходу до федеративного устрою він має намір перетворити Верховну Раду на двопалатний парламент.

Також Симоненко обіцяє надати російській мові статус другої державної.

Політик планує провести Конституційну реформу: створити незалежні органи контролю за роботою держапарату, ліквідувати всі обладміністрації та передати їх функції виконавчим комітетам, ввести механізм обрання депутатів за пропорційною системою з відкритими списками, ліквідувати депутатську недоторканність, увести механізм відкликання міністрів і депутатів усіх рівнів і прийняти новий закон про референдум.

Антикризова програма Симоненка передбачає повернення державі контролю над надрами й природними ресурсами, законодавча заборона на купівлі-продаж земель сільськогосподарського призначення, вкладення не менш 10% ВВП у науку, виділення на розвиток села не менше 5% ВВП, скасування податку на додану вартість для товарів і послуг першої необхідності та припинення кредитних відносин із Міжнародним валютним фондом.

Крім того, Симоненко обіцяє зберегти позаблоковий статус України, відновити дружні відносини з Росією й заборонити пропаганду фашизму та політичного екстремізму, а також діяльність подібних організацій.

Своєю головною програмною позицією Симоненко вважає ліквідацію олігархії.

Як відомо, 31 березня ЦВК зареєструвала Симоненка кандидатом у Президенти.

Симоненко задекларував 314,4 тис. гривень доходів у 2013 році.

Вибори Президента пройдуть 25 травня.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь