Силовики попередили, що використають всі засоби, аби заспокоїти сепаратистів

В Антитерористичному центрі підкреслили, що використають всі сили та засоби, якщо незаконні збройні угрупування не складуть зброю.

Про це йдеться у повідомленні Центру, розповсюдженому у середу ввечері.

“Всупереч рішенню про амністію, у Донецькій та Луганській областях зловмисники, а фактично справжні кримінальні злочинці, продовжують вбивати людей, утримувати адміністративні будівлі, захоплювати заручників і здійснювати звірячі тортури над ними”, – йдеться у заяві.

“При цьому незаконні формування не складають зброю. Більше того, продовжують посилювати свою злочинну діяльність”, – зазначили в Антитерористичному центрі.

“Мирні люди регіону перебувають в надзвичайно важкому морально-психологічному стані, не можуть жити і працювати в нормальному режимі, залякані злочинцями і більшою частиною деморалізовані. Діти не мають можливості спокійно ходити в дитсадки та школи, батьки бояться за їхнє життя і майбутнє “, – сказано в повідомленні.

“Вкрай ускладнилася система державного управління. Підприємства працюють з перебоями.

Подібне беззаконня безпосередньо загрожує мирному населенню і цілісності держави”, – йдеться у заяві.

“Мирні люди повинні відмовитися від підтримки озброєних злочинців, не закривати їх собою, відмовитися від будь-якої допомоги злочинцям, дії яких будуть припинятися правоохоронними органами”, – підкреслили в Антитерористичному центрі.

“Виконуючи рішення Женевських домовленостей, усі незаконні збройні формування та окремі громадяни, які протиправно озброїлися, повинні зупинитися і скласти зброю.

В іншому випадку правоохоронні органи будуть використовувати всі сили, засоби та можливості для припинення злочинних діянь та відновлення законності і громадської безпеки”, – зазначається у заяві.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь