Що робити, якщо праска зіпсувала річ? Не поспішайте викидати одяг!

Інколи, навіть з досвідченою господинею може статися ця біда. Трохи відволіклися, і праска залишила підпалини на улюбленій речі? Не поспішайте викидати одяг. Давайте спробуємо виправити становище.

Що робити, якщо праска зіпсувала річ? Не поспішайте викидати одяг!

Як врятувати зіпсований праскою одяг

  • Якщо постраждала однотонна річ, то підпалини від праски можна прибрати, змочивши зіпсовану ділянку перекисом водню, в який треба додати невелику кількість нашатирного спирту (буквально кілька крапель). Потім річ треба повісити так, щоб на неї падало сонячне світло.
  • Якщо зіпсована кольорова річ, підпалини треба потерти руками, змочити слабеньким розчином бури і також вивісити на сонці.
  • Підпалини від праски на віскозному шовку слід протерти денатуратом, якщо ж це біла бавовняна тканина, то розчином хлорного вапна (на склянку води потрібно 5-6 грам вапна). Після цих маніпуляцій речі треба ретельно прополоскати у воді.
  • Особливо прикро, якщо підпалини від праски красуються на світлих речах з бавовняної тканини або льону. Щоб повернути первозданну білизну білої сукні, рушника, скатертини або серветки, можна зробити наступне: замочити на ніч постраждалу річ в суміші кислого молока і води (1:1). Вранці підпалини від праски безслідно пропадуть.
  • Можна позбутися підпалин від праски за допомогою розрізаної головки ріпчастої цибулі. Потріть пляму розрізаною цибулиною, а потім почистіть це місце вашим миючим засобом.
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь