Шепелева екстрадовано до України

Угорщина екстрадувала до України Олександра Шепелева, якого підозрюють у фінансових махінаціях із коштами банку “Родовід”.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Генпрокуратури України.

Як повідомили у прес-службі, Генеральною прокуратурою України доручено Міністерству внутрішніх справ України та Державній пенітенціарній службі України організувати передачу з Угорщини та подальше етапування вказаної особи до слідчого ізолятора за місцем здійснення кримінального провадження.

“Наразі, за інформацією Укрбюро Інтерполу процедура передачі вже завершена, і Шепелев перебуває на території України”, – зазначили у ГПУ.

Нагадаємо, СБУ повідомляло, що вони зібрали достатньо доказів причетності нардепа Олександра Шепелева до розкрадання коштів Національного банку України на суму в 315 млн грн.

Також, як повідомлялося, Шепелев оголошений в розшук у справі щодо замаху на життя екс-акціонера “Родовід Банку” Сергія Дядечка.

За попредньою інформацією, Шепелев мав бути екстрадований до України разом із дружиною.

Шепелев був обраний до парламенту VI скликання від БЮТ, але 21 вересня 2010 було оголошено про виключення з фракції БЮТ 28 депутатів, серед яких був і Шепелев, а 5 жовтня 2010 голова Верховної Ради Володимир Литвин оголосив про його перехід у фракцію Партії регіонів.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь