Сенченко: Якщо не вдасться домовитись із сепаратистами, СБУ в Луганську сьогодні братимуть штурмом

Якщо переговори з сепаратистами, які зайняли будівлю луганського управління СБУ, не дадуть результату, в найближчі години може початися штурм

Про це заявив заступник глави адміністрації президента Андрій Сенченко, передає  “ЛІГАБізнесІнформ”.

“Що стосується ситуації в Донецьку, то на даний момент ситуація там стабілізувалася. Щодо Луганська, то, якщо в найближчі години, до кінця дня, люди, які зі зброєю в руках знаходяться всередині будівлі СБУ, не усвідомлять всіх перспектив, то доведеться проводити штурм. Зараз там знову намагаються втягнути цивільних в конфлікт. Ці люди зі зброєю – вони терористи, вони встановили в будівлі міни і розтяжки. Якщо вони не здадуться, то доведеться вдатися до сили”, – сказав Сенченко.

Відповідаючи на питання, чи відомо конкретно, що це за люди, чи є вони афганцями, Сенченко відповів: “Потрібно розуміти, що розтяжки вихователі дитячих садків не ставлять. Це частина спецоперації ГРУ Російської Федерації. Ці люди управляються звідти. Для нас це абсолютно очевидно. Ці люди в будівлі СБУ спеціально ними найняті, проінструктовані і екіпіровані. Коли вони стали брати заручників, встановлювати міни – вони перетворилися на терористів”.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь