Семерак: Новий уряд не буде розкошувати

Міністр Кабінету міністрів Остап Семерак розповів про розпродаж автопарку, імунітет на неправду і кадрові помилки.

1200 постійних перепусток до Кабінету міністрів скасував у перший день свого перебування на посаді міністра Кабінету міністрів Остап Семерак. Про це політик розповів у ефірі Еспресо.TV.

«52 перепустки на в’їзд автомобілів Азарова, понад 30 автомобілів з обслуги Арбузова. Це були приватні машини, очевидно масажистів, друзів. Прийшовши в перший день, я скасував 1200 постійних перепусток в приміщення Кабімну. Це були якісь люди, які вирішували свої приватні справи і псували життя нашій країни і не мали жодного стосунку до роботи Кабінету міністрів.

Він наголосив, що сьогодні будь-хто може переконатися, що подвір’я пусте.

Уряд ухвалив рішення про скорочення видатків через тяжкий стан, у якому опинилась країна і її громадяни через нищівну корупцію уряду Януковича-Азарова. Остап Семерак називає рішення продати автопарк Кабміну таким, що йде від душі, а не заради популярності нового керівництва країни.

“Я переконаний, що це не популістське рішення, це рішення з середини нашої душі. Коли люди тяжко переживають ту кризу, яку створили корупціонери, вони не можуть дивитися, як чиновники нині їздять на дорогих машинах. Тому уряд ухвалив рішення про скорочення видатків, в тому числі і автомобілів. Кошти від продажу підуть в бюджет”.

Остап Семерак визнає, що працювати новим керманичам складно, і від помилок ніхто не застрахований, а тому закликав журналістів до «тотального контролю» над владою.

«Ми робили кадрові помилки, ми не боїмося про це говорити, виправляти ці кадрові помилки. Я б хотів звернутися до журналістів, щоб вказували нам і говорили нам про ті кадри, які якимось чином не підходять для роботи в уряді.

Коли ми ухвалили рішення про розпродаж, був величезний резонанс серед журналістів: 75 людей прийшли. Ми хочемо, аби на кожному етапі прийняття нами рішень були журналісти. Щоб уряд ухвалював рішення під тотальним журналістським контролем. Важливо, щоб люди бачили, що це відбувається чесно, прозоро», – сказав політик.

Трагедія, через яку пройшов Майдан і вся Україна, стала очищенням, вважає Остап Семерак. І закликав кожного чиновника пам’ятати про християнську мораль і тих, хто наклав життям за європейське майбутнє України.

«Коли я заходжу в кабінет моїх колег, там не має портретів політичних лідерів, там образи і ікони, розп’яття, фото небесної сотні, Шевченка. Це є сигнал, що ми живемо в форматі відповідності з людьми».

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь