СБУ знайшла шпигунський арсенал в підконтрольній Арбузову держустанові

СБУ в одній з держустанов, яка підпорядковувалась екс-першому віце-прем’єру Сергію Арбузову, знайшла арсенал обладнання для аудіо-та відеостеження, моніторингу ефіру і прослуховування приміщень.

Про це повідомляється на сайті СБУ.

СБУ виявила незаконно встановлені кабельні мережі, відеокамери та мікрофони. Частину апаратури знайшли на горищі складеною у валізи і готовою до вивезення.

Там, зокрема, були набори мікрофонів та з’єднань до них, барсетка чоловіча з мікрофоном та відеокамерою, сумку жіночу з мікрофоном, відеокамери та відеореєстратори, чотири малогабаритні накопичувачі аудіоінформації, пошукові комплекси та блокуючу апаратуру.

Злочинці, які незаконно встановило обладнання, протягом тривалого часу здійснювало зняття інформації, що охороняється державою.

Прослуховування та відеозйомка проводилися у кабінетах працівників та керівництва установи.

З горища через стелю та вентиляційні канали до кабінетів керівництва були пробиті отвори, через які здійснювалося прослуховування.

Розпочато кримінальне провадження за статтею 359 ККУ “Незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного одержання інформації”.

Коло осіб, які встановлювали та використовували обладнання, а також кому передавалася незаконно отримана інформація, встановить слідство.

Перевіряються також факти використання незаконного обладнання в інших установах, які підпорядковувалися Арбузову.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь