СБУ затримала на Луганщині “прикордонника” терористів: бойовик розповів про специфіку відбору “силовиків” співробітниками ФСБ РФ

У районі міста Золоте Попаснянського району Луганської області при спробі потрапити на підконтрольну Україні територію СБ України затримала “прикордонника” терористичної організації “ЛНР”.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

“За словами зловмисника, перевіркою і навчанням кандидатів на службу в т. зв. “Силових структурах” терористів займаються діючі співробітники ФСБ Росії. Всі співбесіди проводяться з зав’язаними очима претендента. Підготовка до проходження “служби” також здійснюється російськими інструкторами”, – сказано в повідомленні.

Також бойовик повідомив, що на території т.зв. “Управління прикордонної служби ЛНР” містяться полонені – громадяни України.

Крім цього, у відомстві зазначили, що на контрольному пункті в’їзду-виїзду “Георгіївка” Донецької області співробітники СБ України затримали активного прихильника терористичної організації “ДНР”. Зловмисник сприяв терористичній діяльності, виконуючи посадові обов’язки начальника ДП “Донецькстандартметрологія”. Він обгрунтовано підозрюється за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи участь у ній) Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь