«Самооборона Майдану» «конфіскувала» техніку та ледве не побилася. ВІДЕО

У Києві «Самооборона Майдану» з різних сотень не могли вирішити, чи можна прибрати частину барикади на Парковій алеї, щоб відкрити рух для автомобілів.

Спочатку самооборонівці згадали обіцянку – після 40 днів по «Небесній сотні» частину барикади прибрати та відкрити рух. Але виконувати обіцянку не стали: частина активістів вирішила залишити її «меморіальним комплексом», – йдеться у сюжеті ТСН.

Біля барикади на Парковій алеї виникла суперечка між різними сотниками та командирами. Постраждали у підсумку працівники дорожньої служби, які приїхали розбирати барикаду. В них відібрали два трактори і вантажівку. Трактори дорожникам спочатку віддали, потім відібрали знову.

Водій трактора ледь встиг забрати свої особисті речі та документи з кабіни, в якій вже сиділо чоловік зо п’ять. Трофей повезли на Майдан. По дорозі трактористи-майданівці зачепили ріг будинку і трохи потрощили техніку, але виглядали задоволеними.

Усім їм пропонували записатися в Нацгвардію, однак вони відмовилися. Поза камерою зізнавалися – там треба бігати та виконувати накази, а їм краще тут – на Майдані.

Нагадаємо, покинута Самооборона Майдану скаржилася на відсутність керівництва та внутрішні конфлікти у рядах активістів.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь