Саакашвілі: Приклад Румунії стане прикладом для України, ми змусимо владу бариг забратися і повністю змінити правила гриУ Румунії уряд, виходячи з інтересів корупціонерів, спробував відмазати їх від кримінальної відповідальності, прийнявши декрет про те, що тисячі корупціонерів будуть звільнені від відповідальності, якщо вкрали менше 44 тисяч євро.

Цей договірняк в Румунії спрацював на рівні політичного спектра, не заперечував ніхто, але заперечив головний суб’єкт — народ Румунії. Сотні тисяч людей вийшли на вулиці і змусили уряд відмовитися від договорняка і залишити в силі норми, які переслідують корупціонерів.

Ось вам відповідь на питання, чому в Румунію, яка голодувала на початку 90-х, і українці, виїжджаючи туди, давали дітям цукерки, щоб вони не вмирали з голоду, зараз масово емігрують українці в пошуках кращого життя. Там де корупція, там злидні, там немає майбутнього.

Сподіваюся, приклад Румунії в лютому стане прикладом для України протягом найближчих декількох місяців, для того, щоб ми разом змусили владу бариг забратися і повністю змінити правила гри.

Джерело

Загрузка...