Росію очікує повне економічне ембарго, якщо вона не змінить політику щодо України

Санкції США і ЄС щодо російських чиновників свідчать про початок інших серйозніших кроків з приводу російської агресії у Криму.

Про це в ефірі 5 каналу заявив український громадський діяч Роман Безсмертний.

“Перше – це воєнно-технічне співробітництво. Фактично, на сьогоднішній день на ринку озброєнь поставлена крапка і Росія фактично заблокована. Треба мати на увазі, що це одна із ключових статей доходів “російської машини. Але про це не прийнято говорити і про це ніхто не говорить.”, – сказав Безсмертний.

За його словами, такі кроки вже є доконаним фактом: “Ці кроки вже зроблені. При чому воні зроблені і з боку Сполучаних штатів Америки, і з боку європейської спільноти”.

Окрім того, Безсмертний наголосив і на економічній складовій, яка торкнеться й інших ринків.

“Друге – очевидно, що це ринки. Справа в тому, що це суперчутлива складова, особливо сьогодні. Ті кроки, які робилися, вони потребують ще синхронізації між Європою і Сполученими Штатами Америки, тому в цьому відношенні йде напрацювання. Але я ще раз кажу – це та складова, про яку не оголосиш”.

При цьому він послався на цитату, яка належить першим особам США, і до якої слід поставитись з усією серйозністю.

“Ключовою фразою, до якої треба відноситися, як до санкцій – і це не пуста фраза – ця фраза, сказана президентом США Обамою і Держсекретарем Кері, що “Росія заплатить велику ціну за свої кроки”, якщо не буде зроблено відповідних висновків і не буде повернуто до статусу-кво на період початку конфлікту”.

“У тому світі, цивілізованому, за такими словами стоїть майже повне економічне ембарго . Це не просто слова, те що ми на сьогоднішінй день бачимо – це перші кроки”, – підсумував він.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь