Росії начхати на резолюцію ПАРЄ

Росія не збирається терміново переглядати свою зовнішню політику відповідно до ухваленої сьогодні Парламентською асамблеєю Ради Європи резолюції щодо ситуації в Україні.

Таку думку висловив сьогодні журналістам глава російської делегації в ПАРЄ, голова Комітету Держдуми з міжнародних справ Олексій Пушков, передає Еспресо.TV з посиланням на ИТАР-ТАСС.

“У цій організації було багато резолюцій, і давайте не будемо перебільшувати їх значення. Від того, що нас до чогось закликали і ухвалили якусь резолюцію, зовсім не означає, що ми збираємося зараз терміново переглядати нашу зовнішню політику, наші принципи, – зазначив він.

“Якщо більшість асамблеї вважає, що Росія несумісна з принципами Ради Європи, спочатку нехай подивляться наскільки вони сумісні самі”, – сказав Пушков.

Пушков підкреслив, що РФ “готова бути в ПАРЄ в умовах, коли наші колеги готові до діалогу”.

“Але якщо колеги будуть готові виключно до крику, галасу і засудження, ми не тримаємося за ПАРЄ і ми дали це зрозуміти”, – зазначив голова російської делегації.

Нагадаємо, сьогодні Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію на підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь