Росіяни хочуть отримати санкції США проти себе

Російські активісти пропонують уряду США добровільно включити їх у список громадян РФ, на яких поширюються санкції.

Декларацію – “Запропонуй себе як кандидата в список санкцій” наразі підтримали майже 18 тис. людей, повідомляє телеканал новин «24».

Таким чином організатори хочуть висловити солідарність з діями керівництва Російської Федерації у Криму.

“Я відмовляюся мати з американською стороною будь-які фінансові чи економічні відносини до тих пір, поки це держава займається неприкритим політичним диктатом ”, – йдеться у декларації.

На думку автора проекту Артема Кирьянова, замороження зарубіжних активів і заборона на в’їзд США – це надто слабкий аргумент у цій ситуації. І це демонструє, що Росія «на правильному шляху».

“Зараз у чорному списку США лише 20 прізвищ російських громадян, але кожен, хто обурений діями уряду США, може потрапити у цей список, підписавши декларацію”, – закликає Кирьянов.

Нагадаємо, закон, ухвалений Сенатом США, передбачає введення санкцій проти російських громадян, які, на думку американських сенаторів, “пов’язані з порушенням прав людини в Україні або діями, що підривають суверенітет і територіальну цілісність України”. Крім того, в нього включаються особи, замішані в корупції в Україні.

Санкції передбачають арешт активів цих осіб, видворення тих, хто знаходяться на території США, а також відмова у видачі в’їзних віз.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь