Росія хоче заборонити Google через Крим

Депутати Держдуми вимагають зобов’язати Google в Росії показувати Кримський півострів як суб’єкт РФ.

Відповідне звернення направив у Федеральну службу з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій депутат Держдуми з фракції “Єдина Росія” Олександр Сидякін, передає російське видання “Известия”.

Депутат вимагає перевірити дії російського представництва Google щодо позначення Криму як української території на відповідність законодавству. Крім цього, Сидякин просить оцінити електронні карти Bing компанії Microsoft, а також російську “Вікіпедію”, яка вказує Крим як спірну територію Росії і України.

“На підставі викладених матеріалів я попросив главу Роскомнадзора дати правову оцінку діям російського представництва Google і інших інтернет-компаній, – сказав Сидякин. – Також я вважаю за необхідне провести з боку відомства моніторинг інших розробників і власників інтернет-карт з метою законодавчого врегулювання всіх спірних питань про позначення належності Криму і Севастополя”

При цьому депутат Сидякін послався у зверененні на прецедент, створений компанією «Яндекс», яка вирішила по-різному відображати на своїх картах територію Криму для інтернет-користувачів України та Росії.

Водночас у виданні зазначають, що російське представництво компанії Google ніяк не прокоментувало дану ситуацію.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь