Росія хоче розгорнути в Криму свою систему ППО

Для цього планується захоплення зенітно-ракетних дивізіонів Збройних Сил України.

Про це повідомляє  “РБК-Україна”.

Директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс заявив на брифінгу 7 березня, що Росія планує взяти під контроль зенітно-ракетні дивізіони Збройних Сил України в Криму. Він також додав, що у зв’язку з запланованим прибуттям міжнародних спостерігачів Росія замінює своїх військових, які блокують українські об’єкти, на місцеві загони самооборони.

“За оперативною інформацією Міноборони та інших правоохоронних органів, за минулу добу обстановка характеризувалася подальшим посиленням військового угруповання Збройних Сил РФ на території Криму, підготовкою до розгортання збройними силами РФ системи протиповітряної оборони на території півострова в тому числі за рахунок зенітно-ракетних дивізіонів Збройних Сил України, які планується взяти під контроль, заміною підрозділів Збройних Сил РФ, які блокують транспортні мережі, підрозділи Збройних Сил України та Держприкордонслужби, військові аеродроми та інші важливі об’єкти, на підрозділи кримської самооборони, в тому числі в цивільній формі одягу. Це відбувається у зв’язку із запланованим прибуттям міжнародних спостерігачів”, — зазначив Перебийніс.

Він також додав, що з боку військових РФ відбувалося перешкоджання роботі на території півострова представників ОБСЄ, журналістів. Крім того, триває блокування українських військових частин.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь