Росія висунула ультиматум ПАРЕ

Держдума прийняла заяву «Про антиросійську резолюцію Парламентської асамблеї Ради Європи», де висунула ПАРЄ жорстоку умову для продовження діалогу з Росією – повне скасування санкцій щодо делегації РФ.

У заяві депутати, в першу чергу, висловлюють «категоричну незгоду з практикою подвійних стандартів і дискримінацією Росії, що виявилися у прийнятті 10 квітня 2014 ПАРЄ резолюції «Перегляд по істотних підставах раніше затверджених повноважень російської делегації», повідомляє «ИТАР -ТАСС».

«Йдучи на поводу у тих політичних сил, які розглядають те, що відбувається в останні місяці в Україні через призму нової «холодної війни», ПАРЄ ввела до кінця 2014 року санкції проти делегації Федеральних Зборів РФ, позбавивши російських парламентаріїв права голосувати, брати участь у роботі керівних органів Асамблеї і її спостережних місій», – нагадується в тексті документа.

При цьому депутати попереджають, що, «вступивши на шлях ультиматумів і заборон, члени ПАРЄ, які проголосували за введення таких санкцій, закрили для себе самих і для всієї Асамблеї можливість участі у вирішенні найскладніших проблем миру і безпеки, що виникли у зв’язку з українською кризою і загрозою громадянської війни в центрі Європи».

Депутати вказують, що «в умовах дії репресивних обмежень проти делегації Федеральних Зборів РФ продовження конструктивної участі в роботі ПАРЄ не представляється можливим». «При цьому бюджетні кошти, що виділяються РФ на фінансування Ради Європи, парламентським органом якого є ПАРЄ, могли б бути використані з більшою ефективністю в РФ», – звертає увагу палата.

Неодмінними умовами повноцінної роботи Росії в ПАРЄ Держдума називає «відновлення в повному обсязі повноважень делегації РФ і можливість її участі у виробленні і прийнятті рішень Асамблеї».

Нагадаємо, в ПАРЄ засудили спроби територіальної сегрегації України та підтримку сепаратистського руху з боку Росії.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь