Росія не має підтримки на Сході України, тому і готує провокації

Росія погрожує застосувати силу під різними приводами – збільшує концентрацію збройних сил на українському кордоні.

Про це Постійний представник України в ООН Юрій Сергєєв заявив сьогодні на засіданні Ради Безпеки ООН, передає кореспондент Укрінформу.

“Росія погрожує застосувати силу під різними приводами – збільшує концентрацію збройних сил на українському кордоні. Незважаючи на обіцянки Міноборони РФ, відведення військ так і не відбулося, – підкреслив він. – Є інформація, що російська військова техніка пересувається біля кордонів України з написами “миротворчі війська”, як це було в Абхазії”.

“Україна демонструє готовність працювати на деескалацію конфлікту на сході країни, Росія ж нічого не зробила для виконання женевських домовленостей”, – заявив Сергєєв.

“У Росії немає підтримки у місцевого населення на сході України, тому вона і готує провокації, спонсорує військові формування і не зробила нічого, щоб відмежуватися від терористів. Вона навіть не засудила антисемітизм, який демонструють терористи в Слов’янську і Краматорську, і захоплення заручників”, – підкреслив представник України в ООН.

“Росія навіть не вимагає звільнити заручників. Лідери терористів взяли на себе всю відповідальність за злочини, вони навіть не приховують своє російське громадянство. Тож усі заяви Росії – це цинізм”, – заявив Сергєєв.

За його словами, є докази участі цих осіб у найтяжчих злочинах.

“Україна поважає право на висловлення думки, але коли озброєні групи вбивають людей, проти них треба діяти як проти терористів. Саме проти них і спрямована антитерористична операція”, – зазначив Постійний представник України в ООН.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь