Російські військові захопили аеродром у Саках.

Аеродром у Саках захоплений російськими військами.

Про це повідомив голова медіа-центру Міноборони в Криму  Владіслав Селезньов.

“Від джерел з Новофедорівки стало відомо, що аеродром ВМС України захоплений російськими солдатами. Їх близько 80 осіб. Обладнали вогневі точки вздовж злітної смуги. Встановлюють кулемети. Помічниками у них 40-50 невідомих в цивільному одязі”, – зазначив Селезньов.

За його словами, загарбники проникли на аеродром з боку Михайлівки – оскільки не змогли змусити комбрига відкрити основні ворота аеродрому.

“Проникли з тилу, від прилеглого до аеродрому села. Там порушено огорожу периметра аеродрому. “Тітушкі” своїми автомобілями заблокували всі КПП аеродрому”, – зазначив Селезньов.

Раніше стало відомо про те, що територію аеродрому у с.Новофедорівка (Крим) штурмують 4 російські військові КаМАЗи, військові спецпідзрозділи та особи у цивільному.

“У небі над аеродромом здійснюють обліт пара вертольотів МІ-24, близько десятка легкових цивільних автомобілів намагаються проникнути на територію аеродрому з боку прилеглих сіл”, – повідомив Селезньов.

Раніше 9 березня стало відомо, що аеродром у Джанкої також контролюється військовими без знаків розпізнавання. Також було заблоковано роботу аеродрому “Бельбек”.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь