Російські війська готуються виконувати «завдання на незнайомій місцевості»

Міноборони Росії повідомило, що нинішнє пересування російських військ у прикордонних з Україною областях РФ — це лише перший етап.

Військові частини та підрозділи Збройних сил Росії відповідно до плану бойової підготовки нарощують інтенсивність польових занять на полігонах Ростовської , Бєлгородської, Тамбовської та Курської областей, повідомляє Інтерфакс з посиланням на управління прес-служби й інформації міністерства оборони РФ.

«Основна мета проведених заходів — всебічна перевірка злагодженості підрозділів з подальшим виконанням навчально-бойових завдань на незнайомій місцевості і невипробуваних полігонах», — йдеться в повідомленні.

«Польові виходи підрозділів проходять у два етапи. На першому етапі командири та особовий склад мотострілкових, артилерійських і танкових підрозділів отримали досвід при здійсненні маршів з пунктів постійної дислокації в призначені райони з подальшим розгортанням на незнайомій місцевості, відпрацювали питання взаємодії з представниками РЖД і завантаження техніки на залізничні платформи», — говориться наприкінці повідомлення. Яким буде другий етап — не повідомляється.

Лише кількома годинами раніше заступник міністра оборони РФ Анатолій Антонов стверджував на сайті свого відомства, що «всі військові підрозділи повернені в місця постійної дислокації» і звинувачував в.о. міністра оборони України Ігоря Тенюха у «нагнітанні обстановки».

«У Міністерстві оборони РФ звернули увагу на заяву пана І. Тенюха від 11 березня ц.р., в якій він зазначив, що «Збройні Сили Росії проводять навчання біля східних кордонів України і в Криму». За його словами, нібито, створено угрупування російських військ чисельністю 220 тис. чоловік, 1,8 тис. танків, понад 400 вертольотів. У цьому зв’язку хотіли б зазначити таке. Навряд чи сьогодні варто й далі нагнітати обстановку в російсько-українських відносинах. Схоже, пан Тенюх саме цим і займається… Думаємо, що як професійний військовий пан Тенюх добре обізнаний в тому, що в Західному та Центральному військових округах 3 березня ц.р. завершена активна фаза раптової перевірки військ (сил) , а 7 березня всі військові підрозділи повернені в місця постійної дислокації», — говориться у коментарі Антонова, оприлюдненому увечері 12 березня.

Але вже під ранок 13 березня все змінилося. Брехня про те, що «всі військові підрозділи повернені в місця постійної дислокації», відкинута як непотріб. І тепер міноборони РФ визнає не лише те, що «навчання» набирають обертів, а й те, що попереду — «другий етап».

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь