Російські десантники захопили газорозподільну станцію на Херсонщині

Десант озброєних людей без розпізнавальних знаків в кількості до 50 чоловік, який висадився на Арабатській стрілці в районі села Стрілецьке (Генічеський район Херсонської області), зайняв позиції в районі місцевої газорозподільної станції

Як повідомляють місцеві жителі, військові повністю екіпіровані і озброєні. Імовірно, це російські військові, так як висаджувалися з військових вертольотів з російськими пізнавальними знаками, повідомляє  УНІАН.

До заняття газорозподільної станції російські військові на трасі перед Стрілецьким зупиняли і перевіряли проїжджаючі автомобілі .

До озброєних людей приїхали начальник райвідділу міліції та районний прокурор.
Поспілкувавшись з «прибульцями», силовики вирушили до українського блок -посту, розташованому на Арабатській стрілці . За попередньою інформацією, українські військові покинули блок -пост, так як російські десантники висадилися в тил до нашим прикордонникам .

Правоохоронці повідомляють, що озброєні люди захопили газорозподільну станцію. До місця висадки десанту підтягуються українські військові. Через Щасливцеве в бік станції пройшла колона військової техніки з 8 БТРів з українськими десантниками на борту.

У районі місця висадки продовжують кружляти вертольоти з великими червоними зірками.

Також є інформація, що російські військові захопили газову вишку “Чорноморнафтогазу”, розташовану в море недалеко від Щасливцеве .

Нагадаємо, сьогодні орієнтовно о 13:30 біля селища Стрілецьке (Арабатська стрілка, Генічеський район, Херсонська область) з вертольотів висадився десант з 40 піхотинців російських військ.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь