Російські десантники кажуть, що помилково висадилися на Арабатській стрілці

Десантники, які висадилися біля селища Стрілкове Генічеського району заявили, що переплутали місце висадки, тому висадилися фактично на околиці селища.

Про це заявив Стрілківський сільський голова Олександр Пономарьов, пише «УкрІнформ».

За його словами, він разом з прокурором району та начальником райвідділу міліції виїхав на місце події після десантування невідомих для з’ясування, хто ці люди і яка їхня мета.

“Десантники розповіли, що переплутали місце висадки, тому висадилися фактично на околиці села. Зрозумівши, що помилилися, вони відійшли до газоперекачувальної станції, яка знаходиться за блокпостом українських прикордонників”, – розповів він.

За словами сільського голови, озброєні люди без розпізнавальних знаків заявили, що “їх завдання – забезпечити охорону газоперекачувальної станції та розташованих неподалік трьох бурових свердловин “Чорноморнафтогазу”.

“Вони зазначили, що у них є інформація, що на даних об’єктах готуються теракти і охоронятимуть вони ці об’єкти, скільки треба буде для виконання завдання”, – розповів Пономарьов.

Військових доставили два десантні вертольоти у супроводі двох бойових вертольотів. Невдовзі десантні вертольоти покинули територію біля газоперекачувальної станції, а два бойових вертольоти продовжили кружляти над об’єктом.

Нагадаємо, сьогодні орієнтовно о 13:30 біля селища Стрілецьке (Арабатська стрілка, Генічеський район, Херсонська область) з вертольотів висадився десант з 40 піхотинців російських військ. Вони зайняли позиції в районі місцевої газорозподільної станції.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь