Російське МЗС побачило в бійцях “Сокола” американських військових

Міністерство закордонних справ РФ стурбоване збільшенням сил української армії на сході країни.

Також за інформацією російського відомства, у складі додаткових сил є представники організації Грейстон із США. Про це йдеться в заяві МЗС РФ, передає УНН.

Згідно з наявною інформацією російського МЗС, в південно-східні райони України, в тому числі в Донецьк, стягуються підрозділи внутрішніх військ і Національної гвардії України за участю представників “Правого сектору”. Перед ними поставлено завдання силового придушення протестів жителів південного сходу країни проти політики чинної київської влади.

“Особливу тривогу викликає та обставина, що до цієї операції підключені близько 150 американських фахівців з приватної військової організації “Грейстон”, переодягнених у форму бійців підрозділу “Сокіл”, – зазначили в МЗС Росії.

“Організатори та учасники цієї провокації беруть на себе величезну відповідальність за створення загроз для прав, свобод і життя мирних громадян України і для стабільності української держави. Закликаємо негайно припинити будь-які військові приготування, наслідком яких може стати розв’язання громадянської війни”, – підкреслюють у міністерстві.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь