РНБО очікує диверсій з боку Придністров’я

Протягом 23-24 березня в Одесі вже затримана диверсійна група у складі чотирьох осіб.

Рада національної безпеки і оборони заявляє про найбільшу ймовірність диверсії з боку Придністров’я. Про це заявив секретар РНБО Андрій Парубій на брифінгу у Верховній Раді України, передає кореспондент РБК-Україна.

«Особливо тривожні сигнали йдуть з Одеської області. Власне, один з найбільш можливих моментів диверсії сьогодні — Придністров’я», — заявив Парубій.

За його словами, у зв’язку з цим, українські прикордонники спільно із Службою безпеки України, Міністерством внутрішніх справ приділяють особливу увагу охороні українського кордону в цьому регіоні.

Парубій зазначив, що в Україні фактично щодня затримуються диверсійні групи, які прибувають переважно з Росії з метою дестабілізації ситуації.

Секретар РНБО зазначив, що протягом 23-24 березня в Одесі затримана диверсійна група у складі чотирьох осіб. У Чернігівській області затриманий один чоловік при спробі провезти через кордон боєприпаси. У Херсоні заарештовано підозрюваного в незаконному зборі даних про українські війська.

Як повідомлялось раніше, 21 березня в ефірі «1+1» прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що головна мета Росії найближчим часом — захоплення Одеської області.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь