Рідні українських моряків вимагають евакуювати їх з Криму

Родичі українських моряків вимагають від української влади негайно прийняти рішення щодо повернення військових на материкову частину України.

Як повідомила сестра матроса, що служить у Новоозерному, «незважаючи на палкі заяви міністра оборони, що в Новоозерному кораблям нічого не загрожує, вже 4 з 8 захопили окупанти, а самі кораблі перебувають у бухті».

«Матросам дають вибрати один з двох варіантів: або прийняти присягу на вірність Росії, або ж писати заяви про звільнення. Декілька матросів з захопленого «Донбасу» написали заяви, то ними вже зайнялася військова прокуратура», – зазначають родичі.

«Рахунки матросів заморожені, обмаль пального, прісної води та їжі, після штурму штабу керівництво втекло, залишивши матросів напризволяще. А до речі, штурм стримували близько години і в цей час намагалися додзвонитися до Києва, але не змогли. В Києві не те щоб накази якісь віддавали, навіть слухавку не брали, підтримки абсолютно немає», – йдеться в заяві.

Родичі моряків просять повернути військовослужбовців додому: «Росії служити вони не хочуть, сидіти у в’язниці також, допоможіть зберегти їхні життя. Якщо народ і Ви не врятує їх, то не врятує ніхто».

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь