Регіонал Левченко про вихід Донбасу зі складу України: Це як стрибнути з вікна

На екстреному з’їзді регіоналів у Донецьку лунають заклики до збереження територіальної цілісності України.

Донецька область має залишитися у складі України. Про це в середу заявив народний депутат Микола Левченко (фракція Партії регіонів) на екстреному з’їзді депутатів всіх рівнів у Донецькій області від Партії регіонів.

“Якщо нас не влаштовують правила життя в цьому будинку, ми повинні залишитися в цьому будинку під назвою “Україна”, – заявив він, додавши, що, залишившись в Україні, регіон може змінити “правила”.

“Тим, хто закликає Донбас вийти зі складу України, я хочу відповісти, що це все одно, що стрибнути з вікна 10 поверху, якщо вас не влаштовують послуги ЖЕКу”, – пояснив Левченко.

Парламентарій зазначив, що “вистрибнути з вікна” – це найбільш швидкий і легкий спосіб вирішити проблему, але запитав, що чекає на Донецьку область “в кінці цього падіння”. “Чи підстелив хто-небудь нам там соломку або натягнув батут? Або ми з усією силою шмякнемось мордою об асфальт?”, – запитав він.

При цьому Левченко визнав, що після зміни влади Партія регіонів “опинилася в глибокому політичному нокдауні”, і тільки зараз повертає свої позиції на політичному рингу” України.

“Ми повинні захистити інтереси Донбасу. Це означає, по-перше, змусити Київ почути голос абсолютної більшості жителів Донецької області, і, по-друге, вберегти від біди радикально налаштовану меншість наших земляків, і гарячі голови”, – переконаний “регіонал”.

У Донецьку проходить надзвичайний з’їзд депутатів всіх рівнів Донецької області!

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь