Рак останньої стадії виліковний. Поділіться цим! Можливо, комусь це врятує життя!

Ми нещодавно познайомилися з чудовою жінкою, лікарем-стоматологом, якій довелося зіткнутися з великими неприємностями: у неї двадцятирічний син був хворий на рак спинного мозку, рак 4-ої стадії з саркомою. Пішли метастази в мозок. Через те, що пухлина знаходилася в спинному і головному мозку, хлопця неможливо було прооперувати, і лікарі сказали, що нічого не вдієш, і що більше тижня Ілля не протримається.

Рак останньої стадії виліковний. Поділіться цим! Можливо, комусь це врятує життя!

Він не міг уже ходити і рухатися, в основному весь час лежав. Його вага була 40 кг (при зрості 178см). Тоді Ольга Михайлівна (мама) взялася за лікування сина самотужки простими методами. Почали вони з очисних процедур (клізми), які знімають ракову інтоксикацію: на 2 літри води додавали склянку бурякового соку + 1 ложка лимонного соку. Робилися ці очисні процедури двічі на день протягом 10 днів. В цей час Ілля нічого не їв, а тільки пив трохи води.

Вихід з голоду супроводжувався апельсиновим соком (півсклянки), фруктами (яблуко, ківі), пізніше двома вареними картоплинами (пюре). Наступні три місяці сидів на безбілковій дієті, їв сирі фрукти, сирі і варені овочі з олією і сіллю. Самопочуття покращилося, почав набирати вагу. Практично зникла пухлина мозку, але почалися набряки. Тоді Ілля помітив, що краще себе почуває, коли їсть тільки сиру їжу. Випадково побачив передачу по телевізору “Звана вечеря з сироїдом Олексієм Мартиновим”, надихнувся побаченим, довідавшись, що існує така система харчування і вирішив стати одним із сироїдів (через 10 місяців безбілкової дієти). Це виявилося не так вже й просто. Він відчув, що існує емоційна і фізична залежність від приготованої їжі. Часто були зриви на варену їжу, але все ж повертався до сироїдіння. На даний момент «стаж» чистого сироїдіння у нього близько року. В результаті, пройшли набряки і пухлини. Вага піднялася до 78 кг. Знову вступив до інституту і почав вчитися. Зараз, дивлячись на цього здорового хлопця, важко навіть припустити, що він років зо два тому помирав від останньої стадії раку. Ольга Михайлівна за цей час, допомогла своїми порадами зі зміни харчування вилікуватися ще кільком хворим на рак. Всім бажаючим вилікуватися від раку вона рекомендує в обов’язковому порядку відмовитися від продуктів з високим вмістом білка: молока, м’яса, яєць, бобових, риби. А вживати фрукти, овочі, бажано, в сирому вигляді. Так потрібно харчуватися мінімум рік, а краще років 5, щоб не було рецидивів. І, звичайно, відкинути віру в те, що дане захворювання невиліковне. Нижче додаю систему по лікуванню ракових пухлин, яка допомогла Іллі вилікуватися і потім вийти на повне сироїдіння.

Протиракова дієта доктора Моермана.

Проблема виникнення ракових захворювань у населення планети, на жаль, стає все більш актуальною. Разом з цим людство активно працює над вирішенням цієї проблеми. Свідченням цього є виникнення різних методик лікування і профілактики раку, як медичних, так і нетрадиційних. Більшість з них включають в себе системи харчування, які допомагають побороти і запобігти раку. До таких належать системи харчування по Ревічі, Герсон, Бройс, Ніші, Гоулеру, Шаталовій, Грінізейшну і багатьом іншим. Дані методи засновані, як правило, на вегетаріанському підході до харчування.

Наприклад, системи харчування такі, як йога і аюрведа. Однією з найпопулярніших, а головне дієвих протиракових систем харчування є дієта Моермана. Цей доктор жив і працював в Нідерландах в ХХ столітті і помер у віці 96 років. Крім того, що лікар сам прожив довге життя, він ще й допоміг сотням людей вилікуватися від раку. Свідченням цього є дослідження методу, яке продемонструвало, що серед 150 пацієнтів, хворих на різні ракові захворювання, 115 вилікувалися не частково, а повністю. Але, незважаючи на позитивні результати роботи Моермана, його метод був визнаний не відразу.

Представники медичних кіл піддавали сумнівам протиракову дієту нідерландського доктора, аргументуючи свою критику тим, що система занадто проста. У неї входять цілком доступні для кожного продукти, вона нескладна і невиснажлива. Моерману вдавалося зціляти навіть самих безнадійних онкологічних хворих, яким лікарі малювали зовсім нерайдужні перспективи або зовсім відмовлялися їх лікувати.

Визнання громадськості доктор отримав в 1987 р., коли Міністерство охорони здоров’я Нідерландів визнало і затвердило метод Моермана. Протиракову дієту Моермана також підтримав і двічі лауреат Нобелівської премії Л. Полінг. Чим саме метод Моермана корисний для організму людини? Завдяки даній дієті зміцнюється імунна система і стабілізується обмін речовин. Це відбувається через велику кількість натуральних продуктів харчування, які людина приймає в їжу регулярно. Це овочі, фрукти, натуральні соки, зернові.

Вивчимо систему харчування Моермана, призначену для хворих на онкологічні захворювання. Сніданок повинен складатися із: свіжовичавленого соку 2 апельсинів і лимона, хліба (виготовленого з борошна грубого помолу) … Можна замінити такий сніданок вівсянкою з фруктами і зеленим чаєм. Складові другого сніданку: яблучно-буряковий сік і фрукти. На ланч допускається каша (з цільної крупи або нешліфованого рису), тушковані на пару овочі, трохи вершкового масла, салат (заправка: сік лимону і салатна олія холодного приготування) і фрукти. Суть методу Моермана зрозуміла, але щоб все підсумувати, слід розглянути список як рекомендованих продуктів, так і небажаних при онкологічному захворюванні.

Можна вживати:

 • Овочі в сирому вигляді або приготовані на пару: стручковий зелений горошок, картоплю, петрушку, ревінь, капусту (квашену в тому числі); фрукти;
 • Натуральні соки з овочів і фруктів: апельсиновий, лимонний, яблучний, морквяний, буряковий;
 • Зернові: хліб, крекери тільки з борошна грубого помолу, нешліфований рис, висівки з пшениці, вівсянки і ячменю, кукурудзяні й пшеничні пластівці;
 • Яєчні жовтки;
 • Бджолиний мед;
 • Трав’яний чай;
 • Оливкова олія холодної обробки;
 • Морська сіль.

Не рекомендується приймати в їжу:

 • Міцна кава і чай;
 • Овочі: бобові;
 • Зернові: білий хліб, макарони, пироги, бісквіти, тістечка і кекси, виготовлені їх пшеничного борошна і борошна тонкого помолу;
 • М’ясо та тваринні жири, м’ясний або курячий бульйон;
 • Рафінований цукор;
 • Риба, молюски;
 • Молочні продукти: жирні сорти сиру, незбиране молоко, маргарин;
 • Яєчні білки;
 • Гриби і грибний бульйон;
 • Рослинна рафінована олія;
 • Консерванти і барвники;
 • Куховарська сіль;
 • Алкоголь;
 • Тютюн.

Метод Моермана завоював любов і шану лікарів і хворих по всьому світу. Асоціація «Моерман Веренінінг», заснована в Голландії, налічує понад 10 тисяч членів.

Філософія здоров’я Г.С. Шаталової. Цілюще харчування по Шаталовій.

Людина, яка досягла вершини здоров’я, і вилікувала сотні тяжкохворих, та ще й досягла цього протягом одного року – серйозний доказ того, що Галина Сергіївна розібралася в харчуванні набагато краще медичної науки.

Ось її головні принципи.

Перше, якість цілющої їжі – БІОЛОГІЧНА ЕНЕРГІЯ. Перш за все – пряма сонячна енергія. Організму потрібні не калорії (а їх в нафти багато!!), а енергія активних молекул: АТФ, АДФ, НАДФ, ГАФ тощо. Якщо в живих рослинах її налічується 100%, то в м’ясі травоїдних її – тільки 10%, а в м’ясі хижаків -1%. У мертвих продуктах, борошні, цукрі, крохмалі, концентратах, субліматах, її немає взагалі. Якщо ж продукт містить ще й шкідливі речовини, він просто небезпечний. Це дає нам шкалу корисності їжі. Корисне – живі тканини рослин (енергія сонця), свіже парне молоко і сирі яйця (життєва енергія). Організм отримує з них набагато більше енергії і корисних речовин, ніж витрачає на їх засвоєння. Живої їжі в раціоні – 80%. Марне – змінені тканини рослин: квашене, сушене, варене, кисломолочні, свіжозварене.

На етапі оздоровлення марне вважається шкідливим: енергії і речовин для засвоєння вимагає, а користі дає занадто мало. Шкідлива – те, в чому немає первозданної енергії сонця і живих речовин: м’ясо, риба, гриби і сири, все проварене, смажене і наскрізь пропечене. Щоб розібратися з ними, організм витрачає багато сил і речовин.

Особливо шкідливий дріжджовий хліб. Галина Сергіївна вважає його найшкідливішим масовим продуктом, відповідальним за деградацію здоров’я людства.

Друге, цілющу якість: їжа повинна бути аутолітичною. Тобто досить живою. Аутоліз – самопереварювання. Всі живі клітини мають сховища травних ферментів – лізосоми.

Внутрішні «шлунки». Коли клітина гине або вимагає заміни, лізосоми вмикаються і розщеплюють її на прості речовини. Якби не було лізосом, тіло не змогло б омолоджуватися, а їжа – нормально засвоюватися: опинившись в чиємусь шлунку, живі клітини переварюють самі себе. Їхній внесок в травлення величезний 80-90%! Звідси висновок: нормально засвоюються тільки живі комплекси. Щоб засвоїти цукор, білки або жири із фабричних упаковок, тіло вимушене виробляти величезну кількість ферментів і БАВ, щоб заповнювати відсутність лізосом. Наприклад, білий цукор «поглинає» купу вітамінів і стільки кальцію, що у ласунів руйнуються зуби. Щоб максимально зберегти аутолітичність і цінність, їжу лише злегка приварюють: не довше 2-3 хвилин, не вище 100° С. Хрусткі борщики і соляночки – головна частина не сирого меню. Їжа, убита термічно, втрачає хімічну стабільність, в тому числі і в консервах. Вже через кілька годин вона стає шкідливою. Якщо вже готувати їжу – тільки на один раз. Ніяких заготовок про запас! Жир заважає травленню і організму зовсім не потрібен. Його використовується мінімум, тільки при особливій потребі, скажімо, ложка олії в салат. Їжу не можна запивати: це змушує шлунок виробляти велику кількість зайвих ферментів і кислоти. Звідси, зокрема його швидкий збій – гастрити, виразки до 30-40 років.

Їжа повинна бути сезонною. Весна – більше зелені, літо і осінь – плоди і овочі, зима – крупи, гарбузи, коренеплоди. Шаталова та її пацієнти харчуються двічі на день, а краще – один раз, ввечері. Для самої активної фізичної роботи досить 800-1000 ккал. Це приблизно 600-800 г готової свіжої їжі. Все інше створює зайвий перегрів, розгін обміну, зашлаковку і отруєння тканин тіла, чи то пак змушує нас старіти за якісь 70 років.

Метод Гурзона.

Робиться клізма:

 • дві літри води t 38 °,
 • 1 склянка бурякового соку,
 • 1 столова ложка лимонного соку.

Один-два рази на день для онкологічних хворих в найважчих випадках. Один-два місяці на тлі безбілкової дієти.

Сокова дієта (німецький варіант):

 • 6.00 ранку115 г морквяного соку
 • 6.30115г дистильованої води
 • 7.00 115 г лимонної води
 • 7.30115 г дистильованої води
 • 8.00115 г морквяного соку

У наступних 5-ти циклах замість лимонної води рекомендується пити по черзі будь-який доступний фруктовий, ягідний або овочевий сік. Морквяним соком завершити цикл о 20.00.

Соки при необхідності можна розбавляти дистильованою водою.

Примітка: лимонну воду можна приготувати самотужки, розвівши 30 мл лимонного соку в 300 г дистильованої води (на два прийоми).

Протягом 7-ми днів необхідно пити соки і дистильовану воду із зазначеним інтервалом і в зазначеній послідовності. Соки можна змінювати на власний розсуд, крім морквяного, якого щодня варто випивати 850 г. Не можна додавати цукор. Можна класти трохи меду в лимонну воду. 2-3 рази на день контрастний душ. Добре ходити на прогулянки. Гарний настрій і думки. Дотримання дієти мінімум один рік. Краще до 5 років (профілактика рецидивів). А ще краще дотримуватися сироїдіння все життя, як багато людей.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь