Путіну потрібна буферна зона між “бандерівською” Україною та Сходом

Політолог Вадим Карасьов вважає, на відміну від Криму, офіційній Москві потрібен Донбас як «буферна зона», яка розділить Україну.

Про це директор Інституту глобальних стратегій висловився у ефірі Еспресо.TV.

“Донбас піде йому (Путіну. ред) в пасив як територія, тому що треба платити зарплати, утримувати. Тому, що йому потрібно? Йому потрібна буферна зона, «сіра» зона між бандерівською Україною, яку він вже втратив, натівською Україною, бо прийде час коли Україна буде і в НАТО, і в ЄС, і між Сходом”, – сказав Карасьов.

Політолог вважає, що у створенні такої «сірої» зони зацікавлені і деякі українські олігархи, які розуміючи, що Майдан ставить крапку на самій системі.

“Майдан – це кінець олігархів як класу. Але в кожного олігарха своя доля. В Фірташа своя, в Коломойского своя. Вони всі під цим ходять, бо Америка не спить. А Ахметов грає в тонку гру, тим більше в нього під боком Янукович, він недалеко. Тому він тонко грає. Інстинктивно кожен олігарх хоче продовжувати цю олігархічну систему і от ця «сіра зона» дозволяє цю систему продовжувати”, сказав Карасьов.

Також, він висловив впевненість, що сьогоднішня влада не така слабка, як декому хочеться і Україна, попри все буде, єдиною і стане повноправним членом європейської спільноти.

“Будуть спроби зірвати вибори, але я не думаю, що влада не настільки слабка, щоб не втримати ситуацію. Зараз влада вже отямилася. Суспільство не дасть владі проґавити Схід, не віддасть Україна сьогодні Схід, ми будемо мучитися, але ми підемо в підсумку в Європу. Це історичний такий подарунок”, – підкреслив політолог.

Нагадаємо, раніше Вадим Карасьов у ефірі Еспресо.TV висловив думку, що втрата Криму сформує українців як націю.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь