Путін виявився найбіднішим чиновником вищого ешелону Росії

Президент Росії Володимир Путін виявився найбіднішим представником верховної виконавчої влади країни.

Такий висновок можна зробити з опублікованих на сайті Кремля декларацій про доходи.

Путін заробив у 2013 році 3,672 млн. рублів – значно менше, ніж у 2012 році (5,7 млн). У 2011-му заробіток нинішнього глави російської держави склав 3,7 млн ​​рублів.

На відміну від минулорічної декларації в цьогорічній відсутні дані про Людмилу Путіну – з нею президент розлучився. Судячи з паперів, після розлучення Володимир і Людмила Путіни не влаштовували розділу майна. У президента у власності, як і раніше, є земельна ділянка, квартира, гараж, в користуванні – квартира і гаражне місце.

З рухомого майна в декларації перераховані автомобілі “ГАЗ М-21”, “ГАЗ М-21-Р”, “Нива” і, як і минулого року, автомобільний причіп “Скіф”.

Як пояснив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, доходи президента зменшилися, тому що знизилися службові надбавки та преміальні, а також скоротилися доходи за відсотками від банківських вкладів.

Цікаво, що сам Пєсков у 2013 році заробив 9,2 млн. рублів проти 6,360 млн. у 2012 році.

Прем’єр- міністр Росії Дмитро Медведєв в 2013 році заробив 4,259 млн. рублів , що на півтора мільйона менше, ніж у 2012-му.

А найбагатшим в адміністрації президента став кримський уповноважений представник глави держави Олег Белавенцев – 79,5 млн. рублів, у Білому домі – міністр зі зв’язків з відкритим урядом Михайло Абизов – 282,9 млн. рублів.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь