Путін реабілітує ГКЧП та перепоховає Єльцина за Уралом

В Росії нарешті знайшли винного у всіх проблемах не тільки сучасної Росії, але й сусідніх держав. Депутати російської Держдуми вимагають від Генпрокуратури покарати першого і останнього президента СРСР Михайла Горбачова за розвал «нєрушимого»

Звісно, авторами такої ініціативи стали обранці від путінської «Єдиної Росії», що абсолютно корелюється зі знаменитими словами російського президента про найбільшу геополітичну катастрофу XX століття.

«Це дуже важливо зробити, оскільки досі не було дано жодних правових оцінок за фактом розчленування держави. Наслідки подій 1991 року ми пожинаємо досі. Люди в Києві гинуть і будуть гинути далі з вини тих, хто багато років тому в Кремлі прийняв рішення розвалити країну», – пояснив ситуацію представник ЛДПР, що долучився до ініціативи «єдиноросів» Михайло Дегтярьов.

«Привид майданізму», як ми бачимо, і досі блукає неозорими російськими просторами.

Отже далі можна чекати вимог засудити разом з Горбачовим і його «подєльників» Кравчука, Шушкевича та Єльцина. Зайвий раз копнути покійного царя Бориса за те, що він «пропив Росію» на вотчині Путіна вже стало остогидлим політичним кліше, тому його судитимуть посмертно з перепохованням з Новодєвічєго кладовища кудись за Урал. Далі можна сміливо реабілітувати ГКЧП, та перейменувати Садове кільце на Кільце восьми героїв-ГКЧПістів.

Якщо ж серйозно, то всі прекрасно розуміють, що Колима і Магадан 83-річному Горбачову аж ніяк не загрожують, проте публічне цькування Горбачова є невід’ємною складовою нової імперізації РФ, яка неможлива без переписування історії, чим «кисєльовська» пропаганда займається уже не перший день, не забуваючи при першій ліпшій нагоді, а то навіть і без неї, постидати за це ж само українців, литовців та інші «фашистські держави».

Іноді російські пропагандисти заграються до відвертого абсурду. Загадаймо, хоча б, серйозні наукові публікації про Польщу, що є головним винуватцем у розв’язанні Другої світової війни, оскільки відмовилася виконати «загалом помірні вимоги Німеччини», або про росіян, що є «нащадками аріїв, що спустилися з Карпат і мирно заселили Російську рівнину».

Останнім шедевром російської історичної думки стала шедевральна стрічка про те, що насправді саме Росія перемогла в російсько-японській війні 1904-05 років. Портсмутський мир начеб-то був для Росії дуже вигідним, а від нищівної поразки Японію врятував підступний Захід в особі Британії, яка й підбурила матросів «Потьомкіна» на бунт, який переріс в революцію 1905-07 років, через яку добити деморалізованих перемогами під Цусімою та взяттям Порт-Артура японцям було уже неможливо.

Псевдоісторичні екзерсіси російської пропаганди все більше нагадують аналогічні потуги Третього Рейху, але після анексії Криму це вже нікого не дивує.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь