Путін нікому не обіцяв відводити війська від кордону України

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявляє, що президент Росії Володимир Путін не обіцяв канцлерові ФРН Ангелі Меркель відвести війська від кордону України, йшлося про повернення одного батальйону на місце постійної дислокації.

Про це Лавров сказав на прес-конференції в Москві з главою МЗС Казахстану, інформує УНІАН.

«Що стосується останньої телефонної розмови президента Путіна і канцлера Меркель (31 березня), там прозвучала не обіцянка. В ході цієї розмови наш президент поінформував канцлера ФРН, що після завершення навчань, що проводилися в Ростовській області, один з батальйонів, які беруть участь у цих навчаннях, повернувся на місце постійної дислокації Самарської області», – сказав Лавров.

За його словами, у міру виконання завдань, які стояли перед учасниками навчань, інші «підрозділи також повертатимуться на місця своєї постійної дислокації»

Лавров заявив, що відносно переміщення військових підрозділів Росії територією РФ не немає жодних обмежень, і західні партнери визнають, що в правовому сенсі жодних проблем не виникає.

«Я б не став, як намагаються робити нинішня українська влада та її покровителі на Заході. Ми вважаємо, що якщо вводиться термін «деескалація», то не треба займатися нарощуванням риторики. Перш за все, потрібно зменшити риторику, яка зараз зашкалює і виходить за рамки розумного», – сказав Лавров.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь