Путін наказав ФСБ не допустити в Росії того, що сталося в Україні (+Відео)

Президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що співробітники Федеральної служби безпеки повинні не допустити в Росії такої ситуації, як в Україні.

Про це він заявив у штаб-квартирі ФСБ на засідання колегії цієї служби, повідомляє “Російська газета”.

Путін закликав боротися з тероризмом і екстремізмом, зокрема – посилити координаційну роль Національного антитерористичного комітету.

“Екстремістські, радикальні угруповання намагаються активізувати свою діяльність не лише на Північному Кавказі, але й перенести її в інші регіони нашої країни – Поволжя, Центральну Росію…”, – сказав він, зазначивши, що пропаганда ведеться й у соцмережах.

Путін закликав перекривати канали підтримки бандпідпілля, розкривати його зв’язки з “закордонними терористичними угрупованнями й спонсорами”.

“Серйозне занепокоєння викликає той факт, що деякі громадяни Росії й держав СНД, завербовані терористами й радикалами, сьогодні беруть участь у бойових діях в Афганістані, Сирії, інших регіонах світу, по суті, проходять там терористичну підготовку й ідеологічну обробку”, – заявив він.

“Є всі підстави вважати, що потім вони можуть бути кинуті й проти Росії, проти наших сусідів по Співдружності (СНД)”, – додав президент РФ.

За його словами, “потрібно чітко розділяти законну опозиційну громадську діяльність, яка є в кожній демократичній державі, і екстремізм, який будується на ненависті, на розпаленні національної та міжнаціональної, соціальної ворожнечі, на запереченні закону й Конституції”.

“Потрібно бачити різницю між цивілізованим оппонуванням владі й обслуговуванням чужих національних інтересів на шкоду власній країні”, – наголосив Путін.

“Російське законодавство створює всі умови для прозорої, вільної діяльності неурядових громадських організацій, але ми ніколи не допустимо, щоб вони використовувалися для деструктивних цілей”, – сказав він.

“Так, як це сталося на Україні, коли багато в чому саме по каналах неурядових організацій з-за кордону фінансувалися націоналістичні, неонацистські структури, бойовики, що стали головною ударною силою державного антиконституційного перевороту”, – заявив російський президент.

Особливу увагу він попросив приділити формуванню територіальних підрозділів ФСБ у Криму й Севастополі.

“У тому числі перед ними буде стояти завдання не допустити проникнення у владні структури осіб із кримінальним минулим, представників різного роду радикальних і екстремістських течій. Словом, тих, хто спробує заважати нормальному розвитку Криму й Севастополя”, – заявив Путін.

За його словами, за минулий рік у РФ була припинена діяльність 46 кадрових співробітників спецслужб іноземних держав і їх 258 агентів.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь