Путін і Мінніханов хочуть купити кримських татар реабілітацією

Глава Татарстану Рустам Мінніханов на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним попросив поширити на кримських татар дію закону ” Про реабілітацію репресованих народів”.

Як передає прес -служба Кремля, в ході робочої зустрічі з главою держави Мінніханов розповів про свої поїздки до Криму і зустрічах з татарами, що проживають на півострові.

“Звичайно ж, 70 років (тому) вони репресовані, поки, крім того, що прийнято постанову за гарантіями, ви в посланні (Федеральним зборам ) дуже чітко сказали, але в будь-якому випадку було б непогано, якби чинним законом від 1991 (закон “Про реабілітацію репресованих народів” прийнятий 26 квітня 1991 Верховною Радою РРФСР ) прирівняти і кримських татар. Це була б серйозна моральна підтримка кримським татарам “, – звернувся Мінніханов до Путіна.

За словами глави Татарстану, активісти кримських татар хотіли б зустрітися з російським президентом і розповісти про свої плани, про своє бачення. “І третє, напевно, на що я звернув увагу. Все-таки місце проживання, ось ці поселення, по-перше, треба узаконити. По-друге, необхідно інфраструктурно підтримувати, напевно, (створити) якусь програму. Ми це обговорювали і з нашими колегами з уряду Криму. Тут теж потрібна ваша підтримка”, – додав Рустам Мінніханов.

“Обов’язково доручу все це опрацювати, всі питання, всі три”, – відповів Путін. Президент також запропонував Мінніханову приєднатися до спільної роботи юридичних служб, адміністрації президента і Держдуми з законодавчим актам.

Нагадаємо, пропозиції президента Татарстану Рустама Мінніханова про посередництво у стосунках кримських татар з Кремлем – це „троянський кінь”, з допомогою якого кримських татар хочуть переконати у їхньому світлому майбутньому в РФ і схилити на російський бік, вважає директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь