Путін: “А навіщо вам машина, якщо немає дороги. Це якась провокація!”

Під час «Прямої лінії» з В.Путіним автовласник Андрій з села Бельго (Комсомольського району Хабаровського краю), постраждалого від повені восени 2013 року, поскаржився на відсутність дороги від його населеного пункту.

«Я плачу транспортного податку  чотири тисячі, а дороги немає! Від села до найближчої федеральної траси доїхати неможливо через жахливий стан дороги», – поскаржився наївний селянин президенту.

Першу ж реакцію Путіна важко було назвати адекватною. Він просто розсміявся в обличчя прохачеві, а услід за ним – і вірнопідданий зал. А відтак, сміючись відповів: “А навіщо Вам машина-то, я не розумію. Якщо немає дороги, навіщо машина, де ви їздите? Це провокація якась просто”.

Чоловік спробував заперечувати:” Ні, це не провокація. Володимир Володимирович, це просто у нас таке наболіле питання”. Він пояснив,що бувають випадки, коли треба хворих терміново везти до лікарні, а немає по чому везти. До того ж, поруч скоро з’явиться ще один населений пункт. «Дорогу треба зробити хоча б грунтову!» – сказав селянин…

Насміявшись вдосталь, Путін відтак на камери доручив губернатора “подбати про вирішення питання”

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь