Пророщена пшениця лікує весь організм. Очистіть небезпечні звалища і завали в організмі!

Зерно – це дрімаючий організм, в якому під оболонкою зберігається своєрідна енергія для продовження свого роду. Це відбувається в момент проростання – народження нової рослини. На це природа дає найцінніше для харчування щойно нарожденої молодої рослини, що в ній є: ензими і інші цінні речовини. Використовуючи проростки пшениці, ми вживаємо найважливіше харчування природи.

Проросла пшениця лікує весь організм. Очистіть небезпечні звалища і завали в організмі!

Чим корисні проростки пшениці

Ось що пише про пророщену пшеницю дослідник Ені Вагмор: «Проведена протягом 20 років велика експериментальна робота повністю підтверджує ефективність стимулюючої дії проростків пшениці, цього природного еліксиру життя – на координацію розвитку людського організму в будь-якому віці, на організацію обміну речовин і нервової системи».

Нещодавно вченим стало відомо, що проростки пшениці – геніальні очищувачі сміття, вони розбирають життєво небезпечні звалища і завали в організмі, забезпечуючи природну чистоту. Вони здатні розчиняти клейковину, що утворюється в кишечнику, і захищають від страшного захворювання – раку.

Ось висновок вчених і натуропатів про користь вживання пророщеної пшениці.

Проростки пшениці:

 • Регулюють, відновлюють і стабілізують правильну робтоу життєво важливих функцій організму в будь-якому віці.
 • Розсмоктують різні новоутворення злоякісної і доброякісної пухлини, поліпи, фіброми.
 • Збагачують кров киснем.
 • Підвищують витривалість організму до кисневої недостатності і холоду.
 • Гасять різні інфекції і запальні процеси.
 • Виводять з організму продукти життєдіяльності клітин, отрути, зайвий холестерин та інші шкідливі речовини.
 • Підвищують імунітет.
 • Повертають гостроту зору.
 • Загоюють рани.
 • Відновлюють волосся.
 • Зміцнюють всю серцево-судинну систему.
 • Омолоджують і стабілізують всі системи організму, сприяють активному довголіттю.
 • Заспокоюють душу людини.

Проростки всіх зерен корисні, але краще брати пшеницю, яка має в собі найбільш корисні для лікування і профілактики речовини і зручна для приготування.

Два способи пророщування зерен пшениці

СПОСІБ 1

Для пророщування беруть 80-100 г пшениці, промивають її в проточній воді 2-3 рази. Зерна пошкоджені і недостиглі викидають. Промиту пшеницю викладають шаром не більше 2-3 см в порцеляновому або іншому посуді. Потім заливають цю пшеницю водою так, щоб верхній шар зерен ледве торкався до поверхні води. Все це накривають марлею. Головне – забезпечити зерна вологою, повітрям і теплом – до 22 градусів. Через 24-30 годин пшениця покаже біленькі проростки.

Після того, як вони стануть завдовжки 2-3 міліметра, пшеницю потрібно обов’язково знову промити. Це і є проросла пшениця. Для зручного використання її потрібно подрібнити на м’ясорубці або кавомолці. Ось таку пророслу пшеницю жують – повільно і ретельно, наприклад, 1 чайну ложку жувати одну хвилину, зробивши при цьому 50-60 жувальних рухів. Це головний процес отримання організмом природного еліксиру, який утворюється в роті.

Ті, у кого пророщена пшениця жується важко, можуть робити так: у товчену пшеницю додати 1-1,5 склянки води, розмішати до однорідної маси, потім віджати – буде пшеничне молоко, яке також корисне.

СПОСІБ 2

Увечері залити 2 ст. ложки пшениці (порція на 1 особу) і залишити на ніч. Пшеницю беруть твердих сортів. Вранці вилити воду, прополоскати зерно, знову злити воду і поставити баночку під кутом 45 градусів дном вгору, попередньо накривши баночку марлею, закріпивши гумкою. Так як зерна розмокли, вони розподіляються по стінках баночки, а марля не дає їм висипатися.

Через кілька годин зерна проклюнуться, їх треба сполоснути, і … все готове. Таким же чином можна пророщувати не тільки зерна пшениці, але і інші зерна.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь