Прикордонники затримали кур’єрів з майже двома мільйонами гривень для сепаратистів

Сьогодні в залізничному пункті контролю «Мелітополь» співробітники Держприкордонслужби України виявили кур’єрів, які везли 1,8 мільйона гривень.

Про це повідомили у прес-службі прикордонного відомства.

Хлопець та троє дівчат віком від 25 до 30 років прямували на материкову Україну поїздом «Сімферополь – Дніпропетровськ». Всі вони виявилися громадянами України, жителями АР Крим.

Під час паспортного контролю ці пасажири поводили себе досить зухвало та заявили, що прямують “на свадьбу в Хохляндию”. Проте у ході подальшої перевірки почали плутатися у відповідях.

Зважаючи на те, що на межі з Кримом проводиться перевірка осіб, які намагаються потрапити в інші регіони України для підбурення населення маючи при собі дійсні паспорти громадян України, було прийнято рішення провести ретельний огляд подорожуючих. Як результат, у кожного з них виявили значні суми коштів, загалом 1,8 мільйона гривень.

З попередніх пояснень, вони були кур’єрами та мали доправити гроші для проплати антиукраїнських мітингів у східних регіонах України. Наразі їх передали співробітникам СБУ для з’ясування інших обставин.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь