Порошенко: Силою Крим не повернеш

Кандидат у президенти Петро Порошенко заявляє, що Крим у Росії не можна забирати силою, та виключає федералізацію України.

Про це Порошенко заявив в ефірі «5 каналу», передає «Інтерфакс-Україна».

«Чи варто Крим забирати силою? Ні. Крим необхідно забирати розумом», – сказав Порошенко.

За його словами, «проблему Криму швидко не розв’яжеш, проблему Криму необхідно вирішувати в площині безпеки, через міжнародну солідарність, через укладання відповідних угод, в економічній площині – через застосування санкцій, щоб мотивувати Росію вийти на ефективний режим переговорів».

Як вважає Порошенко, Україна має перемогти Крим економічно, має продемонструвати кримчанам, що на материковій частині «більше демократії, більше свободи, краще інвестиційний клімат, більше можливостей заробити, більше можливостей вільно подорожувати».

Відповідаючи на запитання, чи може Україна стати федеральною державою, Порошенко сказав: «Україна була, є і буде унітарною державою».

Нагадаємо, в суботу з’їзд партії УДАР висунув кандидатом в президенти Петра Порошенко, лідер УДАРу Віталій Кличко, у свою чергу, балотуватиметься в мери Києва. Таким чином Порошенко буде головним конкурентом на президентських виборах лідера партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь