Пономарьов на відміну від своїх “гостей” вважає інспекторів полоненими

Самопроголошений мер Словʼянська Вʼячеслав Пономарьов заявив, що викрадені військові експерти ОБСЄ є військовополоненими.

“У нашому місті, де склалася воєнна ситуація, будь-який військовий персонал, який не має нашого дозволу, вважається військовополоненим”, – сказав Пономарьов журналістам у неділю, – передає Радіо Свобода.

Як відомо, у неділю захоплених військових інспекторів у Слов’янську показали пресі.

Вони запевнили, що почуваються вони добре, під час захоплення не постраждали та не є військовополоненими.

“Ми – гості “мера” (В”ячеслава) Пономарьова. Ми не знаємо, коли нас відпустять”, – наводить слова військового німецького інспектора один з журналістів.

Також представник місії додав, що не впевнений в жодних умовах, за яких їх можуть відпустити.

“Ми члени місії ОБСЄ, здійснюємо контроль за озброєнням, у нас не було розвідувальної техніки і ми маємо дипломатичний статус”, – заявили військові інспектори.

Інспектори також заявили, що коли “народний мер” Слов’янська запропонував їм взяти участь у прес-конференції, вони погодилися. бо хотіли, щоб їхні родини побачили їх.

Полковник Аксель Шайдер зазначив, що затримання команди є “політичним інструментом” “мера” (В’ячеслава Пономарьова). Він може “використовувати нас, щоб представити свою позицію”, – сказав військовий інспектор.

Раніше Пономарьов заявив, що хоче обміняти “військовополонених інспекторів” на затриманих раніше сепаратистів та свого зниклого заступника Ігоря Перепечаенка, зв’язок з яким обірвався під час повернення з Москви з переговорів. Місцезнаходження Перепечаенка досі невідоме.

Представники ОБСЄ були затримани 25 квітня на в’їзді в Слов’янськ з боку Краматорська. Серед пасажирів автобусу були 7 представників ОБСЄ, 5 представників Збройних Сил України і водій транспортного засобу.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь