”Подякуйте, що не лицем в землю” – волонтери про обшук автівки на блокпосту

То пост для Вані Ткачука… Маю надію що побачить… Вірю, що шкодує про написане ним на гарячу голову… Сподіваюсь, що більше не зустрінемось ні на сході, ні на заході… Бо занадто багато спалених нервів, як для ”теплої” зустрічі земляків…

Доброго дня, товариш старший по блокпосту Ваня! Що ж ви лишаєте таку кількість людей без жодної відповіді на їхні запитання під власним постом? Маю і я до вас кілька питаннячок, як безпосередній свідок і учасник того ”гучного” затримання))) Сподіваюсь хоч мене ви не проігнорите)

1. ”Ледве зупинили” – це як?)))) Зупинились перед блоком біля знаку ‘стоп’, показали вашим хлопцям документи і розказали куди і звідки їдемо. Потім прийшли ви, сказали з’їхати на обочину, заглушити мотор і вигрузити все під нуль. Так було??? Де в цьому проміжку часу було ‘ледве зупинили’?)))

2. Про ”нести маячню”))) З вуст жодного з нас ЖОДНОГО РАЗУ не пролунало слово ‘беркут’. Слово ‘мєнт’ звучало в контексті, цитую: ‘Ваше ставлення, Ваня, схоже на найгірші ментовські традиції – показати свою владу на окремо взятій території і чинити самоуправство без жодних на те підстав.” А тепер по суті – я вам показувала довжелезний список населених пунктів з іменами і контактами де ми маємо розгружатись. Пояснювала що всі коробки складені по мірі вигрузки від Констахи до Станиці.

Ви бачили наскільки щільно там все було напхано ще й самі намагались віджартуватись мовляв ‘як ви це все всунули в такий малий течик’. На половині розгрузки я вас просила зайти в салон і все оглянути щоб не витягати на болото решта коробок. Але ви були невмолимі.

Спочатку ви розказували що ми веземо додому ‘подарунки’ з передової, а потім цивільним руки-ноги відриває. (до слова, за 1.5 роки я не привезла додому жодного тубусу від мухи чи простріляної гільзи). Це була перша версія обшуку. Але не надто переконлива, бо жодної коробки ви так і не оглянули. Зайти в порожній бус, заглянути під сидіння, перетрусити сумки, особисті речі, простукати обшивку — ви теж не напряглись.

Тобто по мірі вигрузки ви передумали шукати зброю, гранати чи ще якісь прєлєсті? Ви просто стояли і насолоджувались тим, що маєте владу нагнути хлопців, які добу за кермом. Інша версія у вас з’явилась коли ви так і не знайшли те,що ніби шукали(хоч зовсім не ретельно). Вань, ви мені особисто сказали що цитую: ”За 5хв до вашого приїзду я отримав орієнтування на синій течік з рівненськими номерами”. Так було??? Хоч і тут не все сходиться((( Паспорти ви то забирали, то повертали разів зо п’ять! А показати документи на машину, по якій отримали вказівку, ви так жодного разу і не попросили!!! Подив викликає і інше – рознарядка певно була лиш на ваш окремий блокпост у цілому секторі, бо на решті БП жодних запитань до нас не було) Диво дивне)))

Вань, то де будемо шукати правду, а? Годину часу зайняла ”перевірка”(слово свідомо беру в лапки зі вищевикладених причин). Ще годину ми чекали дозволу на продовження руху. Ви собі чемно бавились в телефоні, доки ми мерзли без вашого дозволу завести машину щоб включити обігрів) Від вас лиш чула сухе:”Нема наказу вас відпускати.” А від кого мав бути наказ ви так і не признались) Шкода ваших колег на БП, вони не знали куди подіти очі від сорому. Вони допомогли нам загрузитись.

обшук автівки на блокпосту

Вони ВИБАЧАЛИСЬ перед нами! За ВАС! Вони казали що ви хороший, але самі не знають що на вас найшло і як пояснити вашу поведінку!

3. Про сім упаковок пива і літр горілки)))) Це мій найулюбленіший пунктик) Вань, я не хочу говорити про те, що ви лукавите, про якісь проблеми з математикою чи не дай Боже з зором… Це мабуть просто втома… Лиш поясню що на нашій загрузці в Рівному були присутні більше десяти людей, дорослих і шанованих в нашому місті. Чи могли б вони допустити наявність великої кількості алкоголю в машині? Наступне…

Я вам в ПП можу скинути той список військових, який я вам показувала на блоці – ви можете без попередження з нашого боку задзвонити до них і поцікавитись чи хтось отримував спиртне! Ну і зрештою ви, як законослухняний старший по блоці, вилучили заборонений до перевезення в зоні АТО вантаж? Чи є у вас письмовий акт вилучення і акт утилізації? Ми порушили, а ви усунули порушення??? Вань!!! Давайте будемо чесними!!!

4. І останнє, Вань! Ви пишете про ‘повагу’… Ви обіцяли мені вибачитись якщо нічого незаконного не знайдете! Обіцяли? Давали слово чоловіка? Натомість ми чули фразу: ”Скажіть спасибі що не лицем в землю проходило затримання”! То чого варте ваше слово, товариш старший на блоці? Слово сказане, як і слово написане – це лиш порожні букви?

Дякую вам за досвід, земляче! Бо з таким стикнулись вперше за 1.5 роки поїздок! Ви стали нашим героєм. Ваше ім’я не сходить з наших вуст вже третю добу! За засвічені фото з номерами машини дякувати не буду) За це вам сєпари вже подумки подякували)

Своїм хлопцям передавайте вітання! Сподіваюсь їм смакували наші варенички, ковбаски та інші смаколики) Вони у вас хороші, бережіть їх і часом дослухайтесь. Вони поганого не порадять! Хай вам гарно служиться!

Наталія ЛОЗОВСЬКА

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь