Подвійні стандарти Путіна: У Дагестані російські спецназівці вбили 4 людей

4 людини було вбито під час проведення спецоперації російським спецназом в місті Хасавюрт, який знаходиться в Дагестані – одній з республік у складі Росії.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Південь” з посиланням на правоохоронні органи.

“Зараз активна фаза спецоперації завершена. У будинку, звідки бойовики чинили збройний опір співробітникам спецназу, виникла пожежа. Згідно з попередніми даними, знищено двох чоловіків та двох жінок, які чинили активний опір співробітникам федеральних сил”, – сказав співрозмовник агентства.

За його словами, ймовірно, вбиті є учасниками однієї з бандгруп, що скоювала збройний напад на співробітників федеральних сил та місцевих жителів.

За попередніми даними, в числі убитих була терористка-смертниця, яку неодноразово оголошували у федеральний розшук у зв’язку з підготовкою терактів на території РФ, повідомили в правоохоронних органах.

Раніше в четвер інформаційний центр Національного антитерористичного комітету Росії повідомив, що в селищі Вільний ліквідована група бойовиків та їхніх сподвижників.

“В результаті бою всі бандити і їхні сподвижники отримали поранення, не сумісні з життям. За наявними в Оперативному штабі НАК даними в будинку ховалися активні члени і сподвижники так званої ауховської банди”, – йдеться в повідомленні інформцентру, яке надійшло в “Інтерфакс”.

За даними НАК, група бойовиків була виявлена ​​в четвер близько 7.30 мск “в результаті здійснення комплексу оперативно-розшукових заходів в рамках чинного режиму контртерористичної операції в одному з приватних будинків на вулиці Шейха Асхаба селища Свобода”.

“В результаті переговорів, до яких залучався родич бандитів, з будинку вдалося вивести двох малолітніх дітей, проте їхні батьки зробити це відмовилися. Під час блокування по бійцях спецназу відкрила стрілянину спільниця бандитів, які засіли в будинку. Вогнем у відповідь вона була нейтралізована”, – наголошується в повідомленні.

“Після відмови бандитів скласти зброю і розпочатої ними спроби прориву спецоперація вступила в активну фазу”, – заявили в НАК.

“Постраждалих серед цивільного населення і втрат серед особового складу правоохоронних органів немає”, – йдеться в повідомленні інформаційного центру.

Як відомо, президент Росії Володимир Путін назвав злочином проти народуантитерористичну операцію в Слов’янську.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь