Під Краматорськом йде військова фаза антитерористичної операції (+Відео)

Сьогодні українські військові почали штурмувати військовий аеродром у Краматорську, захоплений терористами. Серед сепаратистів є поранені і, можливо, убиті.

Як передає кореспондент Еспресо.TV, сьогодні на аеродромі між Краматорськом і Слов’янськом, захопленому напередодні озброєними терористами, відбувається антитерористична спецоперація. Штурм аеродрому веде спецпідрозділ МВС “Омега”.

Як повідомили мешканці Краматорська, літак Су-24 обстріляв наземні позиції, після чого полетів з місця подій. Пізніше до аеродрому прибув БТР.

В той же час УНН з посиланням на Міноборони повідомляє, що у Краматорську розпочалася спецоперація українських силовиків в рамках антитерористичних заходів, оголошених українською владою.

«У Краматорську розпочалася та триває спецоперація, що проводиться українськими силовиками в рамка антитерористичних заходів, оголошених Турчиновим. Збройні сили України надають підтримку у її проведенні. Але щодо деталей – то вони не розголошуються. Якщо будуть якісь результати, про це буде повідомлено офіційно в СБУ, якщо будуть задіяні ЗСУ, то, відповідно, про це повідомлять на сайті Міноборони», – зазначили у військовому відомстві.

Крім того, стало відомо, що наразі будівлю Краматорського міськвідділку міліції звільнено, але загарбники розтрощили там комп’ютерну техніку, побили скло. У найближчий час планується звільнити будівлю Краматорського виконкому.

У свою чергу російська агенція «РИА Новости» з посиланням на лідерів терористів повідомляє, що українська армія штурмує аеродром біля Краматорська, є перші поранені серед ополченців.

«Представники української армії на БТР під’їхали до військового аеродрому між Краматорськом та Слов’янськом. Вони вступили в переговори з ополченцями, які контролювали аеродром. Несподівано почалася стрілянина. Серед ополченців є поранені, можливо, убиті. Решта ополченців перекрили в’їзди в Краматорськ і готові відбивати напад», – сказав по телефону представник терористів.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь