Пашинський: Замгенпрокурора поплатиться за звільнення затриманих в Одесі посадою, якщо не свободою

Заступник генпрокурора України Микола Банчук, який прийняв рішення звільнити проросійських активістів, які брали участь у масових заворушеннях в Одесі 2 травня, може бути незабаром звільнений і навіть заарештований.

Про це в інтерв’ю виданню Цензор заявив глава Адміністрації президента Сергій Пашинський.

«Заступник генерального прокурора Банчук Микола Васильович прийняв жахливі за своїми наслідками рішення про звільнення з-під варти всіх проросійських сепаратистів, яких затримали за провокування масової бійки в Одесі. Адміністрація президента не розуміє, як можна пояснити це звільнення з точки зору законів України. Ми негайно будемо клопотати перед генеральним прокурором Махніцьким про звільнення Банчука, і перед головою СБУ Наливайченка щодо здійснення перевірки дій Банчука за підозрою у важкому державному злочині і зраді», – заявив Пашинський.

Нагадаємо, сьогодні близько двох тисяч проросійськи налаштованих громадян штурмували міське управління міліції в Одесі. На їх вимогу були звільнені 67 учасників масових заворушень. Пізніше прес-служба обласного управління внутрішніх справ повідомила, що рішення про звільнення прийняла прокуратура.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь