Парасюк назвав бійку з СБУшником “ланцюговою реакцією”

Позафракційний народний депутат Володимир Парасюк вважає, що він не винен у бійці з заступником керівника головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБУ Василем Пісним.

Про це він заявив в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“У тому, що зараз відбувається, не провина Парасюка. Знаєте в кому вина? Вина влади, яка бере відповідальність за ті чи інші речі. Якщо вони нічого не роблять … Вчора ще був один патріот, вдарив Добкіна – це буде ланцюгова реакція по всій Україні. Це моя реакція як громадянина України, у якого болить. Можливо, я дав неправильний приклад суспільству, можливо неправильно зробив, нехай оцінюють люди “, – заявив Парасюк.

Крім того, він вважає цей інцидент “спланованою провокацією”.

“Хочу сказати, що зараз, на даний момент, все це, що сталося на засіданні комітету – це була спланована ?? провокація. Зараз, на даний момент, ГПУ по цих справах, які вже заведені, не може нічого довести. Я сьогодні спілкувався зі своїми адвокатами, які пояснили, що це чистої води маніпуляція і всі справи розлетяться, навіть в період слідства. Пісний, коли отримав від мене удар, він встав і сказав: “Все, чого потрібно, я домігся”. Тобто, він провокував , він виводив з себе, він зачіпав за живе, за те, що в мене болить. Якщо ми не несемо відповідальність за ті вчинки і взагалі за події, які є в країні, ну вибачте, ми напевно в різних країнах, а у мене це болить “, – заявив нардеп.

Після інциденту Парасюк відразу ж заявив, що готовий нести відповідальність за свої дії і звинуватив високопоставленого силовика в “кришуванні” контрабанди у Львівській області.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь