Ось чому принц Джордж завжди ходить в шортах.

Кожного разу, коли принц Джордж з’являється на публіці, журналісти тут же роблять сотні фото хлопчика. Він став чи не найбільш упізнаваним 3-річним хлопчиком у світі! Є одна річ в його стилі, на яку ви, можливо, ніколи не звертали увагу. Джордж завжди носить шорти! І для цього є досить вагома причина.

принц Джордж завжди ходить в шортах

Існує традиція серед вищого класу, аристократії, яка говорить, що маленькі хлопчики повинні носити шорти.

“Це чисто англійська традиція, – пояснює експерт з етикету Вільям Хенсон. – Штани призначені для старших хлопчиків і чоловіків, в той час як шорти повинні бути невід’ємною частиною гардеробу маленьких хлопчиків “.

принц Джордж завжди ходить в шортах

Традицію можна простежити у всій королівській родині, так як принца Вільяма і Гаррі теж частенько бачили в шортах, поки вони не виросли, щоб носити довгі штани.

“Найчастіше хлопчики починають носити штани в віці 8 років, – пояснює експерт. – Ще в 16 столітті новонароджених хлопчиків і зовсім наряджали в сукні, в яких вони повинні були з’являтися на публіці перші два роки. Зараз це більше нагадує халат “.

Англійці завжди шанували свої традиції, тому немає нічого дивного в тому, що навіть сьогодні, в 21 столітті, для них залишається важливим дотримання цих правил. Що ж, нехай малюк Джордж і далі радує своїх шанувальників милими фотографіями в шортиках!

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь