Олімпійське селище в Сочі виставили на продаж

Середня стартова ціна апартаментів, в яких зовсім недавно проживали олімпійці, становить 150 тис. рублів за 1 квадратний метр.

Тим часом фахівці в галузі нерухомості стверджують, що ціни на колишні олімпійські об’єкти – занадто завищені, повідомляє sochinskie-novosti.com.

“По суті, це об’єкти економ-класу. Фасади будинків красиві, але самі номери занадто маленькі для постійного проживання. Безумовно, в ціні відображена іміджева складова. Але з точки зору ринку, 150 тисяч за квадратний метр – невиправдано висока ціна, тому й стояти об’єкти будуть досить довго”, – каже керівник напрямку девелопменту АКГ “ЮІКЦ” Денис Сєріков.

Експерти впевнені, що така ціна розтягне процес продажу олімпійської нерухомості на 8 – 10 років.

Генеральний директор MACON Realty Group Ілля Володько бачить два варіанти розвитку подій на ринку нерухомості Сочі. Оскільки практично всі олімпійські об’єкти знаходяться в заставі у банків, останні можуть значно знизити ціну і швидко розпродати об’єкти. Однак не менш імовірно, що буде прийнято рішення реалізовувати об’єкти нехай повільно, але за високими цінами, щоб “відбити” всі початкові витрати.

Основними покупцями, на думку Сєрікова, можуть стати жителі Москви, Санкт-Петербурга, бізнесмени, топ-менеджери, люди, яким потрібні літні резиденції, а також держслужбовці, яким буде обмежений в’їзд у низку країн. Тож для них Сочі буде найсучаснішим курортом на території країни.

Раніше повідомлялося, після завершення Олімпійських та Паралімпійських ігор околиця Сочі стоїть пусткою.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь