Окупанти погрожують українським військовим гранатометами

Мета окупантів — захопити усі українські бази зберігання озброєння і техніки у Криму.

Емісари «Інформаційного спротиву» у Криму відзначають надзвичайний інтерес російських військових до українських баз зберігання озброєння і техніки.

За оперативними даними, сьогодні окупанти прибули на українську базу озброєння, яка розташована в Інкермані, і наполегливо запропонували «допомогти охороняти» цю військову частину від віртуальної загрози.

Вчора подібний інцидент стався в Чорноморському, де розташована ракетно-технічна база ВМС України. Тепер цю базу «спільно охороняють» російські окупанти та українські військові, констатує «Інформаційний спротив».

Водночас керівник кримського прес-центру Міністерства оборони Владислав Селезньов підтверджує, з посиланням на власні джерела, що в Інкермані поряд з територією складів, де зберігаються боєприпаси різних типів, зосереджено 35 російських солдатів і 40 проросійськи налаштованих активістів. Останні своїми авто перекрили виїзди з території військової частини. Російські солдати вимагають від охорони об’єкта допустити їх на територію української військової частини. На висотах по периметру бази зберігання розміщені російські військовослужбовці. У них, крім автоматичної зброї, є гранатомети. Російськими солдатами поставлено ультиматум: негайно допустити російських солдатів на територію об’єкта — або буде штурм з використанням гранатометів. «Йдуть переговори!» — зазначає Селезньов.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь