Огризко: У Європи відкриваються очі щодо Путіна

Третій етап санкцій, які Євросоюз може запровадити проти Росії, це насправді початок санкцій, оскільки всі попередні були лише імітацією.

Про це сьогоднi в ефірі Еспресо.TV заявив український дипломат, екс-мiнiстр закордонних справ України Володимир Огризко.

“Дуже добре, що в Європі починають відкриватися очі, і вони починають бачити, хто такий Путін. Третій етап санкцій – насправді початок санкцій, всі, що були до цього – це була імітація санкцій. Точкові уколи стосовно окремих осіб – це добре, але не системно. Тому, якщо зараз саме вони почнуть впливати на ситуацію на всіх ринках Росії, то тоді РФ дуже швидко зрозуміє, що треба або повертатися на мирну межу дипломатичних відносин, або остаточно викреслить себе з міжнародного співтовариства”, – вважає дипломат.

Нагадаємо, Євросоюз підготував три етапи санкцій проти Росії, перші два з яких уже введені в дію. Вчора глава Європейської ради Герман Ван Ромпей нагадав про можливість запровадження третього етапу санкцій, який передбачає широкомасштабні економічні заходи, готується Євросоюзом на випадок подальшої дестабілізації ситуації в Україні з боку Росії.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь