Новини “Кримнаша”. Пішов четвертий рік війни1. Діти політв’язня Емір-Усеіна Куку приїхали в “суд” побачитися з батьком. Сьогодні йому продовжили арешт до 8 квітня.

2. Севастопольські пропагандисти повідомляють про успіхи Криму в “гавані”. У статті під назвою “У вільний від роботи час севастопольці зазвичай вмирають” вони показують офіційну статистику окупантів, в якій говориться, що “ритуальні послуги становлять 64,6% побутових витрат городян” … Ярмарок похоронних послуг в Сімферополі, який триватиме до травня 2017 року , виявився не таким вже й безглуздим.

3. Окупанти повідомляють про те, що в Криму стрімко збільшується засоленість ґрунтів, тисячі гектарів стають непридатними для сільськогосподарського виробництва

4. Кримські педагоги провели пікет в Сімферополі, на якому зажадали відставки “міністра освіти”. Зокрема, педагоги кадетського корпусу повідомили, що їм вже півроку не виплачують зарплату, а педагоги дошкільних установ Білогірського району висловили невдоволення її розміром: “Нещодавно в село Василівку Білогірського району здійснював виїзд глава республіки. При цьому, начальство з відділу освіти навіть заборонило вчителям, під страхом звільнення, скаржитися на розмір зарплати “, – передав слова пікетників зрадник Ілля Большедворов.

5. Багата росія: з окупаційної “адміністрації” Феодосії через низькі зарплати, за рік звільнилися 90 чоловік, що становить третину всього апарату колаборантів міста. Тим часом, “понаехавшие” росіяни продовжують забирати роботу у кримчан у всіх сферах життя.

6. У ялтинському водоканалі назріває масовий бунт персоналу. Почалися масові скорочення.

У ялтинському водоканалі назріває масовий бунт

7. Керч. 8:15 ранку. У “Сільпо” стоїть натовп пенсіонерів, що чекають соціальний хліб за 7 руб. Чергу займають з 7 ранку. Дебіли, вам для цього потрібна була Рашка?!

8. У Криму податківці окупанта ходять по квартирах під виглядом клієнтів: “Дівчатка, що займаються наданням послуг на дому. Ходить по домівках податкова під виглядом клієнток! Сьогодні мене притиснули. Так що обережно”, – пишуть в соціальних мережах, передають пропагандисти.

9. Відтепер рибалками в Керчі можуть стати тільки підприємці та юридичні особи. Решту будуть відловлювати і карати. РА-СІ-Я!

10. Купив ковбасу, необачно не впевнившись в її якості. Вдома виявив, що вона липка і з запашком. З переправи хлинули зіпсовані продукти, які цілодобово стояли в фурах в льодовій блокаді. Будьте уважні, роблячи покупки!

11. У сімферопольському Генезисі величезний натовп. Їдуть з усього Криму, повністю втративши довіру до державної окупаційної медицини.

12. Похилені вчора стовпи в центрі Севастополя окупанти замінять тільки через рік. Сказали, що це “дуже велика і дорога робота”. РІК! НА СТОВПИ! У мене все.

13. Севастополь. Якщо сувеніри роблять з патронів, життя однозначно буде зроблене з гівна і війни.

сувеніри роблять з патронів

14. Культ особистості: навіть автошколи в Криму в якості реклами своїх недешевих послуг використовують пику ботоксного щура – в молодості. Якщо цікаво, то по акції отримати водійське посвідчення категорії “В” можна за 31 500 руб (15 000 грн). На материковій Україні в 3-5 разів дешевше !!!.

автошколи в Криму

15. Пропагандистська газета “Новий Крим”, яка в 2016 році повідомляла про закриття видання “через складне становище”, почала виходити знову, але вже без девізу “Во славу россии”, який раніше знаходився в правому верхньому кутку видання. Без грошей росія не славиться?

16. “Можемо повторити” – звичайно, можуть! Зруйнувати Крим до основи, а після цього “передати” Україні для відновлення!

17. 21 квітня 2015 року Верховна Рада України визнала 20 лютого 2014 року днем ​​початку російської агресії. Ця ж дата вказана на окупаційних медалях “За повернення Криму”, які окупанти роздавали своїм загарбникам.

​​початок російської агресії

18. “Народний мер Севастополя” Олексій Чалий в інтерв’ю російським пропагандистам заявив, що до перевороту в Криму вони готувалися багато років. Готові були захопити владу в 2004 році під час “Помаранчевої революції” і в 2008 році, коли росія почала війну проти Грузії. А як же страшилки про “потяги дружби з бандерівцями”, “у всьому винен Майдан” і ось це ось все? Додам, що сьогодні стало відомо про загибель чотирьох російських окупантів в Сирії. Один із загиблих раніше брав участь у війні проти України на Донбасі. Це Вадим Магамуров – кадровий російський військовий, повідомив в інтерв’ю “Комерсанту” двоюрідний брат загиблого. “Їх там немає”? “Громадянська війна”?

P.S. Четвертий рік … Пішов четвертий рік війни … Три роки тому ще лилися ріки крові українців на Майдані, снайпери безжально розстрілювали людей, що боролися за своє майбутнє, а в цей час росія почала реалізовувати свою багаторічну ідею по анексії Криму. Хто б міг подумати, що наша боротьба за свободу від совкового рабства так налякає кремлівських виродків, що для утримання своїх рил біля корита вони здатні знищувати всіх на своєму шляху. Україна не стала першою жертвою російської агресії, але без України немає росії, немає того гнилого совка, в який нас намагаються втягнути, щоб померти всім разом в смертельних обіймах. Ми продовжуємо свою боротьбу за Єдність і Незалежність, в той час як росія продовжує брехати на весь світ, тихо закопуючи своїх вбивць, занурюючи власне народонаселення в злидні і деградацію. Росія запустила бумеранг, який в підсумку дуже боляче вдарить по ній самій. Бажаю всім нам витримки і холодного розуму. Слава Україні! Слава Нації! Смерть ворогам та вiчна пам’ять Загиблим Героям!

Джерело

Загрузка...